Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Local #20072 üzenetére

    Jól megfogtad a "lényeget" :U
    Nekem nem az az öröm, ha valakit kivágnak mert ÉN jelentem, hanem tudjak játszani...
    Ha eddig ez jött le, hogy ezt élvezem, akkor nagyon félreolvastál valamit.
    Egy csaló ne azért legyen már megbüntetve, mert nekem nem tetszik amit csinál.
    Nem kicsit fordítva ülsz a lovon....
    Egyébként eddig 2 csítert jelentettem, mindkettő falon-átlövős, teleportálós egyértelmű csíter volt.
    Ilyennel meg már régen találkoztam, sajnos okosodtak a köcsögök is.

    Meg biztos félek bemenni a DZ-be, amikor 4 karakterből 1 lvl99, a többi 3 meg 30 körüli, mind, másfajta stílussal (200 alatti, Predator, kis DPS-es bohóckodni).
    Kösz, nem kell ápolnod a "kis lelkemet", mert messze nem ezek a dolgok azok, amik "ápolják"...

    A DZ egy olyan hely ahol igazán próbára tudod tenni az általad létrehozott karakteredet.
    Igen, és? Ezt eddig is tudtuk, valami új infót már kérlek..

    A játékosok viselkedése meg olyan amilyen maga aj játékos.
    Igen, ezt is tudtuk, csak biztos, hogy jó az nekünk, ha pl a te ízlésed ki van szolgálva, azaz gyakorlatilag nulla a korlát a DZ-ben. Hadd idézzek én is:
    "Persze nem biztos, hogy jót tesz neked. Ha kiszolgálják az ízlésedet."
    De inkább a még autentikusabb:
    "Minden szabad nékem, de nem minden használ"
    És itt igazából erről megy a "vita", hogy (szerintem) túl sok a szabadság (nem a csalókról beszélek, ott nem is lehet tolerancia), ami a normalitás keretein túl van. Azért mert van hely a világon, ahol ettől esetleg még szörnyűbb dolgok mennek (pl Afrika bizonyos területein) attól még nem ez a normális/helyes (morálisan) viselkedés.
    Mi fog még jönni? Mielőtt lelő meg is fog erőszakolni? Vagy lelövés után? :DDD
    Lassan már tényleg csak a fantáziának kell határt szabni egy ilyen játéknál?
    Nem gondolnám, de hát ez csak az én véleményem, nem akarlak téged megváltoztatni, de elmondhatom én is, meg a másik is. Ilyen ez a fórum dolog.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák