Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Brownage #16018 üzenetére

    Bizony, mostanra szépen kitisztult a DZ. A régi idők (nem is volt olyan rég) visszatérni látszanak.

    És igen rugózni nagyon kifizetődő. Nem is nagyon szoktam gondolkodni mikor egyedül játszó játékost látok és team-ben vagyok. Csak megkérdezem, hogy mehet?! Szemétség, de kifizetődő, egyszerűen a kérdés sem merül fel bennem, hogy lelőjem e?! Aztán 90mp-ig vagy futás vagy camp.
    A másik, hogy rugókat kell ölni. Ha közel vannak akkor mindig meg kell próbálni. Tegnap Sniperékkel így lett meg a 140-150k DZ credit. Mondjuk abba volt egy teljes 4fős manhunt kill is. És beszéltük is, hogy milyen jó volt. Nem csaltak, mi se csaltunk. Izgalmas harc volt.

    Meg is van a 204-es M1A, már csak egy balanced craft kellene, bár nem tudom érdemes e vesződni vele a nerf miatt.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • woker

    aktív tag

    válasz Brownage #16018 üzenetére

    Hogy miért kerülik az emberek a rogue-okat, erre van pár egyszerű válaszom:
    -A rogue-ok jelentős része még most is cheaterekből tevődik össze
    -A nem cheater rogue-ok nagy része pedig messze jobb gearrel rendelkezik mint a játékosok nagy része tehát ha próbálkozol akkor le leszel lőve a fenébe (az 1.1 óta szinte csak olyan rogue-okkal futottam/futottunk össze akik 210+ vagy 220+ GS-al rohangáltak miközben én a 200-at is csak alulról karcolgatom.
    -Beveszik magukat olyan helyre ahonnan szinte lehetetlen kilőni őket még 2-3x túlerővel is.

    A számokkal egy picit tévedésben vagy, a killekért %-osan kapod az XP-t (1 killért/szintért kapsz 7%-ot a maximum az 20%) és a DZ credit jutalom sem közel sem olyan magas mint ahogy állítod, 5x szinten kevesebb mint 3000 DZ credit járt a level 1 rogue státusz túlélésért.

Új hozzászólás Aktív témák