Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RECSKA

    veterán

    válasz woker #16032 üzenetére

    Koszonom itt is a tegnapi 1x szint boostot!!! A heten eleri az is a 30at! Barmikor csak csinalni szeretnel egy uj karaktert, vagy dz boost kell, falcon challenge, szolj! Majd benyomom az aimot xD

    Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

  • marilllyo

    veterán

    válasz woker #16032 üzenetére

    Én tegnap mondjuk berugózódtam. ~2750 DzXp-t meg kb ugyanennyi pénzt is. Lvl 60-as vagyok. 5444 Xp-t, 2 kulcsot, meg nemtommennyi pénzt buktam mikor rugóként meghaltam. Belerohantam rugóként egy csapat mob-ba "A verem" -nél és nem tudtam keresztülfutni rajtuk. :D 10 másodperc volt vissza.

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • Brownage

    tag

    válasz woker #16032 üzenetére

    Tisztában vagyok a számokkal, csak mivel mindenki más szintű, egy értelmezhető számot próbáltam leírni, amivel tudsz számolni:) A maximum egyébként nem 20%, hanem 15% manhunt esetén, ha már pontosak akarunk lenni.

    Hát egy-egy pvp fight után 20-30k + DZ Fundzom szokott lenni. Ez adódik rewardból + az eldobott/lootolt pénzből.

    A gear könnyen összeszedhető falcon lostból. 170 körüli gs-ben toltuk le Hard-on, ami 191-es setet dob meg 214 bónuszt. ha 200as vagy, az már bőven challenge szint, ahol már 214-es és 240-es cuccokat kapsz, úgyhogy csak rajtad múlik, hogy vagy-e 200+, mint mások. Járok sokat együtt 198, 205, sőt 187-es emberekkel is és a csapat nem szokott alapvetően ügyetlen lenni. Bezárkózni pedig csak viszonylag kezdő játékosok ellen lehet. A legrosszabb rogue taktika, hogy bemész egy kis szobába, ahol nincs mozgástered és nincs menekülési útvonalad. Odamegy Morpho a 45k skill powerével és 1 shotolja sticky bombbal az egész szobát. Vagy ha van esze a kinti játékosoknak, bedobnak egy shockoló turretet, shock gránátot, fürkészt, akármit, sőt EMP gránátot, amitől nem tudnak használni se healt, se ultit, se semmit, berontasz, ledarálod és kész. Azokat lehet visszatartani az ilyen szobákkal, akiknek nincs tapasztalatuk. Akik nem használnak shockoló cuccokat, robbanólövedéket, stb. Illetve az olyan értelmetlen idióta játékosok ellen jó még, mint akik tegnap HUN-Ga-Biká-t lelőtték, mert a csata közben 20 seces rogue-ok lettünk véletlen találat során. sajnos jobban kell tartni a buta játékosoktól, mint a rogue-októl. A buta játékos vérszemet kap. Jó lenne ezeknek az embereknek a tudtára adni, hogy a 20 sec-er rogue NEM SZÁMÍT ROGUE-NAK! Nem jár érte semmilyen bónusz, ha megölöd. Annyu a jutalom csupán, hogy nem változik az ember rogue-á, tehát "szabadon" ölhető. Csak épp értelme nincs

    Voltunk olyan helyzetben rogue-ként hogy pit mögé beszorultunk egy zsákutcába manhuntosként. ott volt 2 4 fős csapat ellenünk. Le tudtak volna rohanni minket röhögve, ha összedolgoznak. Egyik 4 fős csapat véletlen belelőtt a másikba. Mire a másik 4 fős csapat ledarálta a 20 seces rogueokat, amiért semmi bónuszt nem kaptak. Csupán nekünk segítettek, hisz maradt ott 4 ember, megöltük, és win :P

    Egyébként plays.tv-n visszanéztem 2 videómat. Nem tudom, hogy szintfüggő-e a DZ Funds reward, tudtommal az nem, csak az XP amit kapsz.

    Rank1 rogue-ként 5107DZ Fundsot kaptam (úgyhogy nem voltam eltévedve), Manhuntból pedig 11kDZ funds jött. De lvl 50-en valóban nem nagyon nézegettem, hogy mennyi jár, mert már 1.1 kijövetelekor is 75 felett voltam, így azokról az időkről nincs információm :)

    Szerk: igazad lehet, hatással lehet a szint a pénzre, mert 93 helyett 95ösként 10987DZFunds helyett 11300 körülit kaptam manhuntból. Szóval 2 szinttel magasabbként 300-al többet. Meglehet, hogy akkor 50-esként 5k helyett csak kb fele annyit kapsz. Akkor viszont törekedni kell, hogy elérd minél előbb a 70-80+ -t és akkor jön jól a pénz is :D

Új hozzászólás Aktív témák