Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz pcMANiac #9302 üzenetére

    "avatarokat idézgettem"....

    Azt hogyan csináltad?

    Amúgy ezek is ilyen segítők, fejlődnek veled együtt, vagy mire jók, mennyi féle van belőlük?
    Bocsi, de teljesen láma vagyok a Skyrimhez ilyen szempontból, ez az első része amit kipróbáltam, sosem játszottam még vele. :B
    De megnézem majd az Obliviont meg az előző részt is, ahogy láttam azok teljesen magyarul vannak ráadásul, így még jobb lesz!
    Ez sem ártana már magyarítva, mert sajna annyira nem jó az angolom, hogy mindent megértsek belőle ( bár amit nagyon muszáj, azt megértem, na meg ott a végigjátszás, ha gond van :), persze a bugokat az sem védi ki, látsd feljebb ).
    Persze lehet, ha magyarul lenne, akkor sem sűrűn olvasnám a szöveget, mert baromi unalmas ahogy beszélnek a karakterek, nem is értem, ez miért ilyen!
    Nem egyszer volt már olyan, hogy nagy csata után leálltam beszélni vkivel, az meg úgy beszélt, mintha akkor ébredt volna fel és így félálomban motyogott vmit. Előtte meg úgy futkározott meg harcolt, mint állat! Biztos elfáradt. :))
    Persze lehet az én hibám, mert a korábban említett 2 másikhoz hasonlítgatom... :B
    De akkor is tetszik nagyon a játék!

Új hozzászólás Aktív témák