Új hozzászólás Aktív témák

  • McKnight

    tag

    Estét!

    Ezzel a játékal nem stimmel valami, elértem az 50 szintet, nem agyontápolt karakterrel, és már nincs benne kihívás, Életem 410 stamina 450, eddig íjjal mentem, de az kész röhej lett.
    Átváltottam kétkezes glass pallosra, 57-et sebez, semmi perk, 35-ös szint a kétkezes, de így sincs ellenfél. Armor meg valami orc mellvért, az összes védelmem 427, ami mondjuk elég karcsú.
    Szerintem a játék nem húzza magával az ellenfeleket, meg van adva hogy a death lord 45-ös szintű és kész.
    Fel van téve a wars in skyrim, Dark Rainbow, a játék meg masteren van, de semmi izzasztó nincs már benn, pedig még a main küldetések 10% csináltam meg.

    Nincs olyan mod ami felhúzza az ellenfelek erejét, vagy igazítja az én szintemhez?

    Wars in Skyrimben találkoztam úgynevezett hőssel, Anik The Aligator (vagy valami hasonló)
    Nah az adok kapok volt, a jobbik fajtából, párszor le is nyomott, de az jo volt :)

    Most már csak a küldetésekbe bízok, hogy érdekesek lesznek, és még tartani fogja bennem a kedvet a játék iránt, mert harcban ez így elég lapos :O

    Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

Új hozzászólás Aktív témák