Új hozzászólás Aktív témák

  • Piszkos-Fred

    aktív tag

    válasz woryz #23566 üzenetére

    "Kérdeztem, utánaolvastam és nekem úgy jött le, hogy van egyszemélyes része is a játéknak. "

    Minden kontent szolozhato a jatekban (kiveve a direkt group tartalmat), altalaban ezt ertik/ertjuk az egyszemelyes jatek alatt, illetve azt is tegyuk hozza, hogy a fo sztori, a nagy cehek sztorijai 99%-ban solo instanceok, ahol senki sem zavar es egyedul jatszol.

    De az ketsegtelen, hogy ez is egy mmo - barmennyire is temetik, egyelore jol el van - ahol dugig van normalisabb es kevesbe normalisabb emberrel, akik ha akarjuk, ha nem, feszt ott rohangalnak a vilagban, amely elegge zavaro tud lenni nem csak a hagyomanyos TES jatekstilushoz szokott embernek, hanem az mmo veteranoknak is, foleg ha egy dungeon kozepen gazol at rajtad 2-3 fos party es leol mindent es mindenkit korulotted, majd ott allsz egyedul es varnod kell, hogy respawnoljon a dungeon "nepe".

    A loot egyebkent personal jellegu, sose, senki sem fogja elvinni eloled a szajret, midnenkinek esik minden - kiveve a kincsesladakat es a nyersanyagokat, de ezekbol meg annyi van, mint egen a csillag.

Új hozzászólás Aktív témák