Új hozzászólás Aktív témák

  • IldiH

    aktív tag

    válasz Prosector #22557 üzenetére

    Szia!
    Köszi, de ennél többet már nem tudok olvasni róla :D (első hsz-től ezt a fórumot + a Morrohunt, de angol oldalakat nem tudok, a gugli fordító valahogy érthetetlen)
    Eredetileg nem kerestem a hivatalos javításokat, merthogy így tölti le. De miután nem akartak az unoffok felmenni gondoltam, hogy esetleg ebben (is) lehet valami hiba.
    Még modolás előtt próbáltam először a Legendary Unoffot felrakni, de talán az azért nem akart felmenni, mert 2 DLC-t kikapcsoltam. De ez nem magyarázza meg a simának a hibaüzenetét (outoffmemory). Aztán meg a tesztelői magyarítás simán berakta a listába. Az aktív DLC unoffja meg hibátlanul felment.
    Aztán ezeket letöröltem, felraktam a modokat, végül a tesztelőival felkerült a sima unoff és NMM-mel pedig az aktív dlc unoffja.
    Most így játszom vele, de vannak érdekességek :D A legújabb egy vámpírokkal teli toronyban volt: csak a fejük látszott, a testük nem. Így elég vicces volt lőni rájuk, na meg megtalálni átkutatni :D
    De annyira nem szeretném ismét elölről kezdeni :U
    (Ja és Loot szintén nem akar működni nálam, nyilván valami régebbi verzió kéne nekem.)

Új hozzászólás Aktív témák