Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Piszkos-Fred #13494 üzenetére

    Viszont egy játékban sincsenek ilyen bonyolult, néhol igen fejlett mechanizmusok, mint a TES 4/5-ben. Ahol meg sok a feature, ott bug is van; még az a csoda hogy ennyire megy. Sokan mondják hogy xy játék sokkal stabilabb, meg szebb... persze, az. De tegyünk mellé egy ekkora landscapet, egy Radiantot, ennyi NPCvel meg élőlénnyel egy működő világot, köré a main questtel (Oblivioné is elég), plusz ilyen rugalmas moddolhatóság... egyből betérdelne bármelyik csodamotor, plusz nem volna olyan gép ami elvinné így együtt. Persze ez nem magyarázza meg a Beth lustaságát. Én csak amiatt haragszom rájuk, mert sok helyütt alapvető hiányosságok ordítanak, míg más területeken tök jókat fejlesztenek, lásd Morro > Oblivion majd Oblivion > Skyrim. Eleinte még a régi Netimmerse motorért is szidtam hordtam őket, de már rájöttem, nem volt választásuk ha a világ vége előtt el akarnak készülni vele.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák