Új hozzászólás Aktív témák

  • Eddie141

    senior tag

    válasz Eddie141 #6227 üzenetére

    A mai napon kellemes fordulat állt be az ügymenetemben. Sajnos az örökre rejtély marad számomra, hogy behatással volt-e az itteni bejegyzésem, de végre választ kaptam. :)
    Sajnos nem tudták sem javítani, sem kicserélni a 270x-et ezért a levásárlást ajánlották fel.
    Egy félreértésnek köszönhetően először eléggé felbosszantott, hogy az akkori árért csak jelentősen gyengébb kártyát kapnék, így megírtam az aggályaimat a válasz mailban. Ekkor tájékoztattak, hogy félre érthetően fogalmaztak, és én természetesen félre is értettem :D mert ha azonos gyártójú és típusú kártyát választanék, akkor nincs ráfizetés.
    További kellemes meglepetés, hogy természetesen az újonnan választott hardvert is a garanciafutár keretein belül küldik, így nem szükséges ismételten kifizetni a postázást.
    Végeredmény:
    nagyon korrekt hozzáállás, és így a végefelé már igazán informatív, gyors és rugalmas ügyintézés jellemezte a garanciáztatásom.
    Remélem a 6670 is gyorsan megérkezik, a csere kártya pedig elméletileg már pénteken itt is lesz :P
    Köszönöm a megnyugtatást. Csak ajánlani tudom továbbra is az Ipon-t.

Új hozzászólás Aktív témák