Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz HUN]Repa #5824 üzenetére

    Ne fölényeskedj! Mi az hogy "nem várjuk el, hogy pontosan emlékezz" ? Te betűre pontosan emlékszel mindenre? Gondolom megvannak a váltott emailek, ugye? Akkor én állok elébe, be is másolhatod mindent ha akarod, akkor majd a fórumozók is meggyőződhetnek arról hogy valótlant állítok-e. Így van, közel 1 éve történt, de hidd el jól emlékszem mindenre, mert ellentétben veled én bent voltam az ügyféltérben, és személyesen is megtapasztaltam a kollégád "kedves és segítőkész" hozzáállását. De ez is volt már téma, nem ez a lényeg.
    Azért ragaszkodtam a személyes bemutatásoz, hogy ne kelljen napokat várnom arra hogy a futárral visszaérkezzen a kártya hozzátok, plusz azt is el akartam kerülni hogy valami félreértés történjen és újra javításra küldjétek a kártyát, addigra már nagyon elegem volt belőle. Amúgy is volt abban az időben Pesten dolgom, gondoltam egy kalap alatt elintézem ezt is. Az #5780-as hozzászólásodra pedig az a válaszom hogy igen, ha nálatok hibátlannak bizonyult volna, akkor elfogadom hogy a hiba az én gépemben van. Viszont ha ti biztosak vagytok a ti hardvereitek tökéletességében, akkor én miért ne bíznék meg benne, miért ne felelne meg az hogy ti kipróbáljátok?

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák