Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz lugosi #42201 üzenetére

    Ezzel teljesen egyetértek, de Péccsel mi a baj? Még az egyetem alatt nagyon szemeztem azzal a várossal is, akkor elég vonzó alternatívának tűnt. :F

    Mondjuk a másik véglet sem jobb. Felmész "Magyarországra" és amikor minden reggel felkelsz, rájössz, hogy mennyire is nem oda való vagy, meg mennyire is utálsz ott élni. Márpedig a munka mellett a másik dolog amit az ember csinál, az az, hogy él. Mivel jobb az, hogy minden reggel azzal a tudattal ébredsz, hogy ki kell menned a kutyaszaros, húgyszagú, csövesektől és bunkóktól hömpölygő utcákra, valami lepukkant épületbe dolgozni (tisztelet a kivételnek). Na meg a lakások jó része...fullos belülről, de amíg odajutsz, 3X megy el a kedved az élettől. Én sajnos nagyon tudom magamról, hogy hamarabb mennék külföldre hosszabb távra, mint Pestre. Egyszerűen menekülök onnan akárhányszor ott vagyok és már előre depis leszek, ha oda kell menni, pl. céges suli révén. Egyszerűen úgy elcseszték azt a várost, ahogy csak lehet. Pedig Európa egyik legszebb fekvésű városa lehetne belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák