Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szőrös 

    veterán

    válasz Diopapa #7855 üzenetére

    Megint az az E : D a példa amit kettőezerkittuggyamármióta reszelnek :D ( legyen akármilyen kibebahúúúdebaromijó ) .
    Működő produktum itt is van. Te is láttad , relax meg fogjuk kapni .
    Ja hogy most még nem lehet kipróbálni ...hát kérem ha itt is 200 ájrós garantált afla acces lenne akkor azért menne a nyekergés. Sőt , mindenki leköpné CR-t hogy mekkora sóher szar.

    RELAXRELAXRELAX

    Ha másképp nem megy ott a nyeles tojás :D

    [ Szerkesztve ]

    https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

  • Menthirist

    veterán

    válasz Diopapa #7855 üzenetére

    Ezt mondom én is. Más a feature lista. Meg hogy a CIG-nél beígérnek már mindent. Egyetértek hogy ezt nem így kellene. És azt is mondtam, hogy szerintem is kellene valami, ami alapján lehet látni valamit, nem csak összecsapott kapkodásnak tűnik az egész. egyetértek.

    ui: nekem azért a SC grafikája és kidolgozottsága is jobban tetszik :) Szóval jó lesz ez az elite dangerous, sőt lehet hogy éveket tudunk játszani vele addig amíg ki nem jön az sc (hisz miért kellene csak az egyik mellett letenni a voksunkat :) ), ugyanakkor az tény hogy nem egy kategória méretben a két projekt. Az Elite tagjai jobban a földön járnak, kevesebbet is, de biztosan kiadnak, míg a CIG-nél grandiózusat akarnak, ami meg majd vagy sikerül, vagy nem. CR-ék nem akarnak semmilyen téren kompromisszumokat, pedig azt tudhatjuk hogy erre minden projektnél szükség van azért, mert egy idő után elveszítik az emberek és a dolgozók lendületét is.

    szerk: azért itt is volt 15 ezer dolláros hajó garmada pakk :D Mondjuk abban is volt már minden, CR-rel való kajálástól mindenféle :) Az tény hogy jelenleg az SC-nél is kb 440 ezer ember dobta össze a 43 millát , ami átlag kb 98 dolcsira jön ki fejenként. Az Elite-nél meg 40 eurós a legkisebb pakk, de ezért még nem kapsz csak játékot, ha alfázni-bétázni akarsz, akkor szintén 60-120-240 eurókat kell otthagyni (60 eur meg 80 usd). Annyi, hogy azt nem látom hogy ők mennyiből gazdálkodnak perpill, bár nem ettem bele magam az oldalba. Mint ahogy azt sem igazán tudom, hogy mennyi hajóval lehet majd abban menni.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • .tnm

    addikt

    válasz Diopapa #7855 üzenetére

    uhh, thx. bár valszeg belefutottam volna, mielőtt elgközelebb vásárolok.

    ahogy a legelső hsz-re reagáló hsz-ek rá is mutatnak: ez egy nagy baromság. pontosabban csak arra nem jó, amilyen indokkal kitalálták. a szürkepiacnak ezzel gyakorlatilag vége lesz (bár annak a készletek végével, amúgy is annyi lenne, hiszen mostmár semmi exkluzívat nem lehet beszerezni), a csereberélgetéseket viszont teljesen megöli. az tuti, hogy ha csak nem kötik mégis fiókhoz az AA-t, akkor mostantól nagyon nem éri meg felfele váltani. a dömping felvásárlások is vissza fognak esni.

    a middleman-ek egyébként pont, hogy a szürkepiac biztonságát szolgálták, innen is látszik, hogy a szürkepiac ellen jött ez a döntés inkább. innentől majd megy az account csere. akinek nagy készletei vannak, azok most szerintem ezerrel regisztrálják a fiókokat, hogy azokra dobják át a csomagokat, ezután a fiókok cserélnek majd gazdát és a legvégén átajándékozza magának az, aki már biztosan nem akarja továbbadni.

    nem lepődnék meg, ha ennek fényében a következő nagy vásár során visszaesnének az eladások, (hacsak nem működik a fenti trükk -- amíg be nem vezetik, hogy egy kártyával/paypal-lel csak egy fiókra lehet vásárolni)

    a fenti szabályok közül csak az első ér valamit is a scam-ek ellen, a többi csak kicseszés a szürkepiaccal. így már biztos, hogy nem fogok felváltani Connie-ra.

    azért megnézem reddit-en mit szólnak. :)

    @(#7856) Menthirist

    én meg nem vettem észre, hogy indulatokkal teli lenne a topik, megy a CIG kritizálása, védése, de vita szinten, nem veszekedésként. és főleg nem egymás kritizálásaként.

    a szabályok tekintetében lehet, hogy betűszerint igazad van:

    12. Jótanácsok, további szabályok:
    - 4.Hozzászólás:
    --- 2. Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.
    --- 3. Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál. Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra is, akkor próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

    mert nem 1-2 szavas válaszokat írtál, hanem pár mondatosokat, viszont annyit, hogy az már zavaró, hogy megérkezik valaki látva a 10+ új hsz-t az elmúlt egy órában, aztán kiderül, hogy ebből 9-et egy ember írt.

    egyébként ez se lett egy rövid hsz-t és mégis elfér benne két személynek válasz

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák