Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    Bekukkantottam a Ferdinánd Monarchia Cseh Sörházba egy ebédre, s mellé ittam hármat a ház söreiből: világosat, vöröset és barnát, majd átballagtam a szomszédos sörözőbe, ahol még egy világosat és barnát ittam, valamint elhoztam ezt a pakkot, amelyet egyébként egy szép hatszögletű dobozban adnak; 7 palack kiváló cseh sör 3000 Ft-ért.
    Őszintén szólva a múltkori angol és skót sörök nem hoztak túlságosan lázba, bár kétségkívül finomak, nekem elég hasonlónak tűntek, a legnagyobb lelkesedés a Robert Burns Ale-nél kapott el, közben az ő verseit olvasgattam :-)
    Valahogy most lentebb hagyott a lelkesedésem, lehet, hogy ez az oka, mert a brit palackokat a mai napig a legszebbnek tartom, öröm kézbe venni, önteni belőle és a szívem szakad meg, amikor beszórom őket a szelektív gyűjtőbe (pedig még egy rakat vhs-t is őrzök itthon, ezek is elférnének...).
    Szóval csak annyi, nekem a cseh ízvilág jobban bejön, mint a brit, ezek szerint, ezt eddig ugyanis magam sem tudtam :-)
    A belga pedig külön kategória; rosszat azok közül sem ittam még, csak esetleg kevésbé tökéletest :-))
    Apropó, skót, a Brewdog ipa-i nagyon bejöttek nekem, illetve szerdán elnéztünk a Pirítós pub-ba, ahol négy féle Kalteneckert csapoltak, ebből kettő nekem kizárva (csilis és vaníliás, szűretlen láger alapokon), de az ipájuk és egy félbarnájuk nekem bejött, főképp az előbbi.
    Remélem mindenki jól van, én azért naponta többször benézek a logoutra, hátha van itt frissülés. Szép napot sörtársak!

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák