Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz shield #31726 üzenetére

    Hát, nekem fogalmam sincs mi lehet a baj nálad, de még egy crash sem volt nekem egész idáig :F Amit csináltam: feltelepítettem azt a csomagot egy eredeti, lemezes, angol 1.6.02 COP-ra és bemásoltam a fordításodat. Ennyi volt. Lehet, hogy az alapjátékod nem tetszik neki? Most itt tartok a játékban, de már senkitől se kapok feladatot:

    Még van 1-2 aktív küldetésem, egy Villámot kell még szerezzek és valami x laboros dokumentumot. Most jártam vissza Csapajevhez, mert valamit én is elszúrtam a banditáknál az elején, de már nem állnak szóba velem, mert közben átigazoltam volt a Hajnalhoz is, így csak egy feladattal maradtam náluk, hogy szerezzem meg azt a fegyvert Csapajevnek. Sötét Völgy viszont agyon van terhelve mutánsokkal és csapatokkal és ettől eléggé akadozik ott a játék, de ki nem dobot soha ott sem. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy valóban lenne 110 SGM feladat meg rejtekhely? Csak mert akkor én a felénél vagyok a játéknak, holott az eredeti SGM szerint befejeztem és freeplayben vagyok, ahol nem nagyon adnak már megbízásokat. Hogy hol lehet a többi feladat és rejtekhely - fogalmam sincs. Szerintem az nem valós.

    Na most látom a végét, azt mondja, hogy 373 PDA-t találtam alpha parancsnokoknál, holott nekem ki volt kapcsolva az alpha csapatok már az elején :) Szóval ez a statisztika baromság, nem valós egyáltalán :N

    [ Szerkesztve ]

  • Erdő

    tag

    válasz shield #31726 üzenetére

    Ha rákeresel erre a guglival: out_of_memory_handler, akkor elég sok bejegyzést fogsz találni. Úgy tűnik, hogy ez is egy Stalker alapprobléma. Érdemes megnézni párat, hátha valahol ott lesz a megoldás.
    Általában olyanokat írnak, hogy 64 bites op. rendszer, meg lapozófájl beállítás, meg a szükségtelen programok kikapcsolása/kivétele az aut. indításból...

    Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

  • Riot Gin

    aktív tag

    válasz shield #31726 üzenetére

    Próbáltad más fajta módon futtatni? (Emlékszem régebben, nekem a COC-nál volt az hogy minden egyes alkalommal kifagyot a Truck Cementery-nél és ott írt valamit Baltharuin ( Remélem jól írom), de egyébként az is lehetséges, hogy akár 1.6.00 vagy 1.6.0.1 -es verziót kéne használjál. ( Előfordulhat). Én amikor leszedtem és azóta is meg van a Diverzáns, akkor úgy szedtem le hogy Diverzáns + külön az alapjáték 1.6.0.0 és hozzá az 1.6.0.1 , 1.6.0.2 patch, és volt hozzá egy másik, amivel csak multiplayerben tudtan játszani. Lehet, ezt meg lehet próbálni, vagy a jelenlegi .exe-édnél amit használsz valamiféle kódot írni, hogy ne normál módban futassad, hanem másban ( az out of memory elkerülése érdekében.)

    Ahogy látom, sok minden nincs rendben a logok alapján a diverzánssal, és csak tipjeim vannak a logok alapján amiket küldtél:

    - All.spawn probléma? ( INCORRECT LOAD [_se_actor] 2x is ilyen crash logot küldtél)
    - Itt meg valami grafikai cucc talán?

    FATAL ERROR

    [error]Expression : I != levels().end()
    [error]Function : GameGraph::CHeader::level
    [error]File : d:\prog_repository\sources\trunk\xrgame\game_graph_inline.h
    [error]Line : 153
    [error]Description : there is no specified level in the game graph : 11

    Az itt belinkelt logjaid alapján ennyire jutottam, bár nem feltétlen hiszem hogy "pontos diagnózist" adtam. A többit letöltöm a linked alapján, megskubizom.

    Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

Új hozzászólás Aktív témák