Új hozzászólás Aktív témák

  • wazko

    csendes tag

    válasz BatchMan #20 üzenetére

    Oké, vettem a kritikát, így lesz, VISZONT egy alapvető dolgot nem sikerült megértened úgy érzem. A videó, ha olyan hiperelfoglalt vagy, akkor nem neked szól, hanem mondjuk olyannak, aki meg szeretné venni, és nem teszteket akar olvasni, hanem egy videót szeretne megnézni, mivel az ember vizuális lény stb, illetve a videó sok dolgot tartalmazhat, amit egy teszt nem. Ez persze fordítva is igaz. Másik dolog: a videót nyilván ingyen csinálom, így ha nem tetszik, nem kell megnézni, nem fizetsz érte meg semmi. A hozzászólást meg az írjon, aki megnézte, és a véleményét akarja kifejteni róla. Viszont az, hogy tiszteled más munkáját tetszik, és köszönöm. :D A másik fórumtársnak, aki pedig azt kifogásolta, hogy rossz infókat mondok: igen, ilyen előfordulhat, viszont ha megírod, hogy hol nem egyezik a dolog, akkor ki tudom javítani, az emberek tévednek :D Illetve köszi, hogy végignézted, mert ugye végignézted, ha kritikát fogalmazol meg? :P Szóval az áskálódást nem értem egy olyan oldalon, ahol egymás okosítása a cél, inkább a normális kritikát szívesen fogadom, és köszönöm is mindenkitől, mert abból tudok fejlődni, a minősíthetetlen minőségű beszólásokat meg legyen szíves mindenki megtartani magának, köszi ;)

Új hozzászólás Aktív témák