Új hozzászólás Aktív témák

  • BatchMan

    senior tag

    válasz wazko #16 üzenetére

    1. Tudok kettőt kattintani, de honnan tudhatnám, hogy a YT-ra beírtad azt, amit egy szakcikkbe nem. Azért nem kattintok kettőt, mert nem várok plusz infót tőle.
    2. Itt a Logout-on megszoktam egy színvonalat. Lehet ide cikket írni, és azt sem bánom, ha videóval illusztrálva van. Egy cikket nem olvasok végig, csak azt ami érdekel belőle. "Ugorgyunk!" - mondta anno Pósalaky úr, és magam is ezt tenném, ha érdektelen részt találok. Sokszor csak az összefoglalót olvasom el, és később lapozok vissza, ha abban érdekeset találok. A jó cikkben fontos a tördelés, a szöveg logikus elrendezése. Ez teszi lehetővé a gyorsolvasást. Ettől hatékony. Az általad leírt másfél bekezdés infotartalma közel nulla.

    Két kattintásnyira tőled tengernyi információ van. Egy élet kevés ahhoz, hogy átlásd, és gyorsabban bővül, mint az befogadható lenne. Ezért jövök egy ilyen szakblogra, ahol mások által előemésztett formában csemegézhetek az infotenger szűrt cseppjei között. A magam tempójában.

    Egy videó kötött pályás, mint egy villamos. Nem a Te tempódban halad, és megáll mindenhol, ahol Te nem is akarsz leszállni. Adott a menetideje is. Nem arra megy, amerre akarod, csak arrafelé, a többit legyalogolhatod.

    20 percet kérsz az életemből, amire 3 percet szánnék max. Félre ne érts, mindenki munkáját tisztelem, aki valamit letesz az asztalra. A Te munkád értéke számomra az (lenne), hogy egy óra vakarást megspórolsz nekem, és mindössze 3 perc alatt jutok info birtokába.

    " ... legközelebb csak Neked bemásolom ide is ... "

    Nem csak nekem fogod bemásolni. Hidd el, sokan vagyunk, akik a száraz infot megszoktuk, és igényeljük is, mint a kutya a száraz tápot.

Új hozzászólás Aktív témák