Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz gghrtz #40 üzenetére

    +1 Nekem most nincs erőm magyarázni, most jöttem melóból :DDD

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • pakriksz

    őstag

    válasz gghrtz #40 üzenetére

    na ilyen amikor a hozzá nem értés még erős önbizalommal is társul :)

    nem látod szaggatottan, ugyan is az emberi agy 50 változásnál többet nem többet megkülönböztetni, a 60hz már azt is túlszárnyalja, szóval nem simít az ki semmit. A nagy képfrissítésű (és általában gagyi képminőségű) monitorok tisztán a 3D miatt érdekesek, amikor ugye minden képkockához 2 kép tartozik 1 helyett, hogy meglegyen a 3D hatás.

    "Ja, és ha lenne annyi agyad, akkor rájönnél, hogy Hz= 1/s, vagyis 60Hz-nél két képfrissítés között eltelt idő 16ms, 144Hz-nél pedig 7ms."

    Nem kell rájönnöm, tudtam róla.

    Tudod ez olyan mint a hangoknál a 24 bit, meg a 192 khz egyesek "hallják" de bizonyításkor problem van :)
    Mellesleg ezek a sok hertzek nem tévesztendők össze a TV-k sok herztével ahol ugye a valós képfrissítés helyett a mozgás interpolációt szokták ilyen egyszerű marketingszámokkal reklámozni.

    Szerk: azon a fejtegetésen a játék közbeni késésről nagyot röhögtem, köszi :D

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák