Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Silenzio #88 üzenetére

    azért nem olyan egyszerű a játék: normal+nightmare elmegy a tutorialnak, de hell act2-ben már rendesen megszenvedek 1-1 rare pakkal :K (és azért mögöttem van 15évnyi dia1-2)

    a skilltree hiánya meg fura volt elsőre, de jó ez az új rendszer: minden skill+rúna jó valamire és millió build-lehetőség van, nem pedig az, mint a 2-nél: ott minden kasztnál elő lehetne venni csomó skill-t, ami életképtelen hell-en és kasztonként néhány életképes build volt csak :K szerintem az a skilltree-s rendszer milliószor kötöttebb, mint ami itt van... első pár percben volt csak fura a játék, de magával ragadott rendesen: szinte nem is tudnék olyat mondani, ami ne tetszene benne (a változtatások csak az előnyére váltak)

    a játék meg miért köt le ennyi embert? mert egy jó nagy random az egész: mindenki fejlődni akar és egyre jobb/táposabb lenni... ehhez pedig cuccok kellenek, amiknél 1-1 darabra is milliós/milliárdos nagyságrendben létezik más-más variáció... szerintem, ha a d2 lekötött 12évig ennyi embert, ez is le fog :K tartalom is van benne kb akkora meg, ha jönnek a kiegészítők, még több lesz

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák