Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz nonsen5e #46 üzenetére

    "egy minimum 45.000-50.000 forintos kártya kell hozzá, hogy egyáltalán minimumon fussanak valamerre."

    Igen, és ez kevesebb mint a konzol árának a fele :K

    Az én gépem ma már semmire sem elég, de ha rákölteném egy XO árát, akkor még ezzel is vígan ellenék low-med beállítások mellett. Ráadásul ahogy szoktam nézni a PH-sok cuccait, én nagyon a végén vagyok PC tekintetében. Tehát azért az "átlag" ennél a gépnél sokkal komolyabbal rendelkezik, akár konzolok mellett is.

    És ugye a másik dolog...felejtsük el az árat. Én, és szerintem sokan mások is, azért veszünk konzolt mert azon vannak olyan játékok amik másra nem jelentek meg. Ezért vettem Wii U-t, és PS4et is. Nah de ha most kitalálnák hogy a Zeldák, meg GoW, meg lényegében minden valamire való exkluzív tartalom kijön PC-re, akkor szerinted veszek két konzolt? Sz*rt! Az árát beletolom a PC-be és élek mint marci hevesen :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák