Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.atesz89

    tag

    Ez jó! Halo 5 elsőnapos vétel lenne nálam PC-n ha még azt is bejelentenék. De még lehet h a Gears 4 is az lesz, ha nem szabnak neki valami elvetemült árat. Amúgy sok helyen olvastam h a boxosok reklámálnak hogy ezt meg azt kapnak a pc-sek amit ők megkaptak, miért sajnálják a PC-től, nekik attól rosszabb lesz h mások is játszhatnak a játékkal. Elvileg Microsoft van azon a gépen is meg a mienken is. Mi is reklamáljunk h ők miért kapták meg a windows 10-et? De minek ez nem érdekel. Mondjuk nekem PS4-PC kombom van, de engem nem igazán érdekelne ha mondjuk a Last of Us vagy az Uncharted kijönne pcre és boxra is, nagyon jó játékok, jó lenne ha ők se maradnának ki belőle. Aki konzolon szeret játszani konzolt vesz, aki gépen az pc-t vesz. Én remélem hogy egyszer végre a multit összehozzák a konzolokkal a pc-t és mindenki azzal nyomja amivel akarja, így nem halnának ki a játékok olyan hamar pc, mert konzolon mindig van bőven ember. Nem jelentené a One végét sztem az ha kijön valami pc-re. Mert konzolos nem fejlesztget gépet úgysem, aki azt vett ezútán is azt fog venni, aki meg fejlesztett ezután is fog.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: szuhi

Új hozzászólás Aktív témák