Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Ja, én is unom már a TOPxx, inverse-TOPxx, meg arcus-TOPxx cikkeket. :P

    De viccet félretéve, ez egész szórakoztató kis iromány volt.
    Bár volt egy olyan érzésem a cikk végén, hogy van itt még valami, talán még a felsoroltaktól is komolyabb probléma. De nem tudnám megfogalmazni.

    Ez pedig nem általános észrevétel, de a COD sorozatról jut eszembe (és igaz másra is): Ne fejlődjön visszafelé a technológia. (Ilyen "az első rész DX 10.1-es volt a marketing, a 2. már DX9.0 a lustaság miatt, a harmadik meg kap majd egy OpenGL1.2-es doom motort...")

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mrhitoshi #6 üzenetére

    Az ME-t jobban szeretem, de nekem inkább a DAO ugrott be olvasás közben.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DrGonzo22 #46 üzenetére

    Játszottál a Mass Effect-el?
    - Van története
    - Tudok benne lövöldözni
    - Nem Crysis, de kellően szép a grafika (és ha véletlen rákap az EAX-ra, akkor a hang is).

    Jó, tudom... nem is igazi FPS. De nem is igazi RPG...

    Az egyetlen probléma ezzel a Bioware-rel, hogy már el is lőttek minden puskaport.
    Nagyon jó ötlet ez az "építs csapatot a nagy harchoz", mert így tényleg te is úgy érzed, hogy összehaverkodsz a begyűjtött bogyókákkal, nameg igen hatékonyan szívod így magadba az infókat, amik a nagy eseményhez vezettek.
    Csak hát... ME1-ben ez nekem újdonság volt, és így nem is ismertem ezt fel, mint sablont. Még a DAO-ban is elment, mert már láttam, hogy "na, ez tényleg valami ME féleség, csak most nem az űrben, hanem a mágikus erdőben", de örültem neki, mert nagyon élveztem az ME-et (csak ezért kezdtem el a DAO-t, korábban volt valami beidegződésem, hogy én messziről elkerülöm a varázslós és sárkányos játékokat ; gondolom a WoW féleségek miatt, amiket ki nem állhattam egy percig se...).
    Aztán jött az ME2, és már kezdett gyanús lenni, hogy ez a "kukáztuk a csapatot, és már megint előről kell kezdeni a csapatépítést" csak egy kaptafa, és nincs is másik.
    Na de mikor a DAO - Awakening, ami ráadásul csak egy KIEGÉSZÍTŐ (még csak nem is DAO 2...), megpróbálta lenyomni a torkomon ugyan ezt (frissen az ME2 után), hogy már megintcsak új cspaptot kell építenem, SŐT, még a régi lojális csapattagokat (importált mentések ugye...) is újra magamhoz kell édesgetnem, mert már nem csak hogy a lojalitásuk foszlott köddé (ami így igencsak rövid életű volt, és ez léggé lehangolt), de legalább addig kell győzködni őket, mint a vadidegeneket. HÁT... izééé. A történet miatt tuti letolom még az ME3-at is (ha annyi maradt volna, még az 5-öt is), de ez a csapatépítősdi már idegesíteni fog egy picikét, ha megint csak ez lesz a váza az egésznek.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák