Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #65675776 #7 üzenetére

    Igen az csak úgy megy , hogy megtanulunk angolul. Én lassan 40 éves leszek, életem első 20 évében oroszt kellett tanulnom a rendszer miatt, utána meg 3 műszakban dolgoztam gyerekek, család. Pénz mindenre kellene csak éppen arra nincs, hogy 2500 ft / óráért eljárjak magántanárhoz évekig.
    8 éve munkanélküli lettem beiratkoztam egy iskolába angolt tanulni, ahol egy év és 400 ezer forint után szereztem egy emelt szintű alapfokú nyelvvizsgát, ami éppen ahhoz elég, hogy alapszinten leírt angol mondatokat megértsek körbelül. hallásból szinte alig. Jelenleg 2 angol tanár van a faluban nálunk, de az egyiknél 3 ezer egy óra a másik meg nem vállal semmit, mert telt ház van nála, 2500 Ft / óráért.
    Szóval nem olyan könnyű azt megoldani idő és pénz , lehetőségek nélkül 40 év felett, ráadásul olyan szinten, hogy egy ilyen epikus játékot megértsek.Ilyen embereknek , mint én nagyon-nagyon sokat jelent ez a fordítás, és nem tudok nekik eléggé hálás lenni érte, csak ennyivel KÖSZÖNÖM ! :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák