Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    Volt anno Fanatec Porsche kormányon alcantara bevonattal, többet nem kérnék belőle. Tényleg csak kesztyűben szabad használni különben bebüdösödik aztán ki nem lehet belőle szedni a szagot.
    Plusz az alcantara enyhény csillapítja az FFB-t és a kesztyű is csillapítja az FFB-t, ennyi erővel 5000 forintos FFB nélküli kormányot is használhatna az ember.

    Volt T300RS-em is, kettő is (a második a garis csere), mind2 behalt 1 hónapon belül, többet nem kérek belőle. Esetleg ingyen. :D

    A G27 megy.

    Miben jobb a T300? Erősebb a motor és a finomabb rezgéseket (FFB-t) is érzed rajta. Király volt, hogy a fa cockpitemen érezni lehetett amikor pl. rázókövön mentem (mondjuk ezt játéka válogatja). És középen is van FFB nem úgy mint a Logitechen.
    Cserébe hangos mint az állat a ventilátora és rohadtul melegszik, és nemtom hogy ez benne volt-e a cikkben, de bizonyos hőfok felett emiatt visszavesz az FFB erőből a kormány amíg vissza nem hül a motor.

    Csavarokkal rögzítve használtam, ezzel nem volt bajom.

    G27 után a T300 elég komoly váltás, de nem ér meg ennyit (pláne ha elromlik ahogy elég sok embernek, a T300 és a TX is eléggé gyenge eresztés ebből a szempontból, ugye ugyanaz a motor van bennük).

    T300-ról G27-re visszaváltani kicsit rossz volt de csak kb. 1 óráig.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz neilszab #32 üzenetére

    G27-ből eladtak 1 milliót, T300-ból meg eladtak 10 ezret (hasraütés, sztem vmi ilyesmi lehet az arány), persze hogy lehet hibás.

    De a TM TX/T300-zal kapcsolatban már a megjelenése óta rengeteg a panasz.

    Én eleve úgy vettem meg, hogy tudtam erről, de úgy voltam vele hogy csak nem lesz már rossz az is amit én veszek. :D Az összes szimes fórumon csak a panaszt lehetett róluk olvasni (mármint azoktól akik meg is vették).

    szerk: amúgy a Fanatec Porsche kormányom mellé nekem Clubsport V2 pedálom volt.
    A G27-be raktam Nixim modot (+diview beállítása a féken) és teljesen jól elvagyok vele, nem hiányzik a Clubsport.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz -Solt- #38 üzenetére

    Ha van rajtad egy kesztyű akkor az valamelyest tompítja az FFB-t, és az alcantara is.
    Képzeld el úgy mint egy vékony párnát a fejed alatt. :D

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák