Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikung

    aktív tag

    válasz dabadab #33 üzenetére

    Mi is szokott lenni az indok ? A nők többfelé tudnak figyelni, nagyobb teherbírás, ... mindez genetikailag kódolva. No tehát ha egy satnya férfi is tud főzni, neki pláne kéne tudnia. ;)

    "3. Random, egyedülálló átlag fiatal diplomások közül szerinted mennyi az, amelyik rendszeresen főz?"

    Amelyik nem kapott rögtön vezetői pozíciót, nem fizetik agyon és nem akar éhen halni ? :K

    Nálatok pl. ki főz és inkább kié lesz ehetőbb ? Jöhet pm. -be is ha félsz az asszonytól. :DDD

  • #82729984

    törölt tag

    válasz dabadab #33 üzenetére

    Semmi nem indokolja, de akkor én meg az esélyegyenlőség jegyében kérném, hogy a csöpőgő vizcsap megszerelését, a falra való polcok felfúrását, a zárcserét, a defektes kerék cseréjét (és van még pár), azt a nők ne a férfiakra tolják rá hanem csinálják meg maguk.

    Abszolút semmi nem indokolja hogy ezeket a férfiaknak kelljen csinálni, kérem szépen a 21. században vagyunk. Ha már ugye esélyegyenlőség meg szeretnénk a nemek közti szerepeket felcserélni...
    Cserébe majd én főzők.

    Megjegyzem, szerintem már megint arról van szó hogy egy nőt sem kérdeztek meg arról hogy ő mit szeretne csinálni, hanem férfiak készítettek egy tanulmányt arról hogy _szerintük_ mit kellene a nőnek csinálni...

    A multkor a feleségem pont ezt tette szóvá amikor olvasott egy cikket egy abortusz ellen/melleti vitában, hogy már megint k.rvára senki nem kérdezte meg őket (a nőket) hogy mit szeretnének a saját testükkel, hanem férfiak akarják megmondani hogy szerintük a nőknek mit kéne csinálnia...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák