Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz Ghoosty #14 üzenetére

    "Óvodáról és kisgyermek korról volt szó, nem közel felnőttekről."

    És ez alá is van támasztva valamivel? Csak mert én éppenséggel úgy tudom, hogy ebben a korban például a legtöbb kisfiú katona-tűzoltó-űrhajós-szuperhős akar lenni, ehhez képest felnőtt korban vajmi kevesen választják ezeket a szakmákat.
    És nem igazán hallottam még olyanról hogy kisgyereket az informatikus lét szépségéről győzködték volna a szülők 6 évesen mégis az lesz 25 évesen...

    Kislányoknál ugyanilyen gyakori a hercegnő, felnőtt korban ez is elég ritka...

    De szivesen veszek bármilyen tanulmányt ami arról szól hogy a fiúk azért lesznek informatikusok mert gyerekkorukban tűzoltók akartak lenni... Megjegyzem, ha van is kapcsolat, akkor el lehet gondolkozni azon hogy hogyha tűzoltó -> informatikus, akkor mi lesz a lányoknál az egyenlet másik fele, ha 6 évesen informatikus -> 25 évesen ?...

    Mint ahogy arról is szivesen olvasnék tanulmányt hogy milyen felnöttkori problémákat okoz ha egy fiút lánynak nevelünk egy lányt meg fiúnak mindenféle légből kapott liberális lózung miatt.

Új hozzászólás Aktív témák