Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Classius #5948 üzenetére

    Naponta sokat játszom - ez igaz - még, mert szerintem suli időben aligha lesz időm ilyenekkel foglalkozni. Jelenleg 2,2 GB van szabadon és 4 játékom van rajta amiből 3 csak a Fruit Ninja, Minion Rush és Turbó Csiga ( ;] ). Programok is airdroid, egy zseblámpa van amit innen a fórumból tettem fel , ES File Explorer, Waze,Viber,Mx Player, Compass (iránytű) és a wake lock detector + GSam battery monitor. Nem tudom kinek mi a tapasztalata a turbó csigával, de talán azt hiszem mióta az van fenn azóta fagy le gyakorlatilag a menüben és játékok közben is. Töltőn nem játszok telefonnal, mert nem lenne kényelmes sem. Mióta nem játszottam le filmet a telón azóta bárhova felteszem tölti. Csak két alkalom volt mikor nem töltötte, pont mind2x filmet néztem. (ugyanazt) Egyébként röviden ott arról volt szó, hogy megnéztem a filmet, majd el kezdtem tekergetni, hogy bírja-e a vas és akkor befagyott a videó lejátszóval együtt. A telefon forró lett és feltettem tölteni, de semmit nem töltött csak akkor mikor kikapcsoltam és lehűlt. Albumképet egyébként sikerült megoldani félig -meddig az MP3Tag programmal (ezúton is köszönöm darvinya-nak), most azzal fogok szenvedni, hogy minden második számhoz ne tegye be ugyanazt a képet, miközben már a meglévő számhoz társítottam külön. Az OFF-os témával meg nem tudok mit kezdeni ha egyszer az aksit nem tudom kivenni a telót meg ki sem tudom kapcsolni, ha ennyire fagyogatós.

    (#5954) jozso1989: nem használok efféle programokat, elég régóta olvasom a fórumot, hogy tudjam nem túl okos dolog használni...

    Bocs a terjedelem miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák