Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz joysefke #62 üzenetére

    fordított eset meg pl a mortyr, amiből volt demo, a végleges játék pedig egy silány sz@r volt :( a demot vagy 100szor végigvittem, annyira szép/hangulatos volt... aztán kijött a végleges, a játék eleje rendben is volt (amit a demoban már megkaptam), de kb a felétől (amikor átkerülünk a jövőbe) egy jellegtelen hulladékká vált: egy kaptafára készült béna pályák, 0 leveldesign, mintha egy totál másik csapat készítette volna ezt a felét :( örültem, hogy a végére jutottam és többet elő se vettem

    nem lehet egyöntetűen kijelenteni, hogy a demo mindent elárul a végtermékről, viszont jó viszonyítási alapot adhat... a fejlesztők akár a visszajelzéseket figyelembe véve pofozhatnak annyit a teljes játékon, hogy szélesebb rétegnek feleljen meg és ezt jól lekommunikálva mindenki elégedett lehet :K amit viszont kijelentett az ürge az az, hogy "nyelje le mindenki, hogy zsákbamacskát kell vennie és ne szóljon semmit" (lassan oda jutunk, hogy tiltani fogják a netes értékeléseket meg a youtube-os gameplay-eket is, nehogy bárki rosszat mondhasson az adott játékról... még akkor se, ha sz@r)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Dilikutya

    félisten

    válasz joysefke #62 üzenetére

    Miért, mit mondott? Ha egy játékból elég valakinek két pálya/30 perc játék, akkor az a játék nem neki való, vagy egyszerűen csak pocsék, ergo értelmetlen pénzkidobás lenne.
    De jó a demó tesztelésre is, hogy fut-e: volt már rá példa, hogy a gépem távol esett az ajánlott gépigénytől, mégis szépen ment, vagy épp bőven a minimum fölött voltam, mégis kivártam egy bővítést. Nem mondom, hogy aktiválós trial legyen, pl. egy Max Payne 3-at nem szednék le fél óra játékért - technikailag az időkorlátos trial mindenesetre sokkal könnyebben megoldható, bár szerintem a sandbox játékokat leszámítva a klasszikus demó sem kihívás.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák