Új hozzászólás Aktív témák

  • Balage@88

    csendes tag

    Mondjuk jöhetne már az a 6.0 (vagy a 7.0 is), mert pont ma is elfelejtett ébreszteni a telefon (gyári ébresztőóra). Amúgy minden hétköznap 5:50-re van beállítva. Most is be volt kapcsolva, mint mindig és magamtól 5:53-kor keltem fel szerencsére és nem "csörgött", pedig próbáltam, hogy nem nyomom ki és akkor öt percig "csörgött", majd abbahagyta és az értesítési sávon megjelent egy olyan értesítés, hogy elmulasztott ébresztés. Szóval 5:53-kor csak úgy visítania kellett volna, de csak a nagy csend volt. Egyébként régebben is csinált néhány alkalommal ilyet, hogy nem ébresztett, csak akkor azt hittem, hogy nem hallottam. Pedig hallanom kellett volna. De a mai eset után tuti, hogy időnként nem ébreszt. :W
    Azt szeretném kérdezni, hogy más tapasztalt-e hasonlót. Meg vajon ez a J3 2016 egyedi hülyesége vagy más Samsung vagy más okostelefon gyártónál is előfordul-e ez jelenség.
    Egyrészt ez is az oka, amiért örülnék egy újabb Android főverziónak, amiben talán kijavításra kerülne ez a probléma.
    Persze egy ha vennék egy vekkert, az is megoldást jelenthetne :)

    Az áruhátból is töltöttem le néhány ébresztőóra appot, de azok se ébresztettek mindig. Vagy csak akkor, ha megnyomtam lezáró/feloldó vagy a home gombot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák