Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #12612096

    törölt tag

    válasz Angelotti #4005 üzenetére

    a töltést csak fel kéne vennie
    mindenképpen rakj bele másik akksit lássunk tisztán ezzel a kombóval akksi+telefon nem működik
    ugyanakkor meg kéne nézni mondjuk usb részt nem-e zárja össze valami "szemét" az áramkört
    nem-e esett vízbe, vagy zuhant a mélybe (tokkal) vagy valami hatás nem-e érte
    ha garanciás akkor ne szedd szét csere..... ha már nem, akkor bele kellene nézni nem-e valami
    oda nem illő cucc van benne vagy valami nyom ami árulkodik a rossz használatról
    el kellene indítani sim kártya, sd kártya nélkül is,meg egy új akksival is.
    lehet lcd panelnak van valami baja, de akkor már szvsz kuka lesz a cucc
    meg azt is ki kéne próbálni hogy kikapcsolni tehát sokáig kb 5 percig nyomni a power gombot
    meg azt is hogy akksi kivesz másnap berak bár gondolom ezeket már kipróbáltad

    csibabu: telepítésnél ügyel arra amit nemrég írtak itt, vagyis a sorrendre
    mert látom sok embernek alkalmazás leállás van ..... nekem tökéletesen megy minden

    [ Szerkesztve ]

  • #12612096

    törölt tag

    válasz Angelotti #4005 üzenetére

    lejárt a szerkesztési idő

    másik töltővel is próbálkozz
    a windows -os témával ne foglalkozz
    a töltést fel kéne venni azt azért írtam mert vannak fokozatok van a simán felrakod töltőre de nincs
    bekapcsolva a telo ilyenkor a töltő féle ikon jön fel ha idáig se tud eljutni ezt hanggal is jelzi ha jól tudom akkor nem kijelző hanem akksi vagy töltő ha viszont ez bejön hanggal jelzi akkor kijelző lesz szvsz........ meg van a következő fokozat mikor be is kapcsolod s boot recovery tmobilos
    salala stb stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák