Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asmoday

    csendes tag

    Olvasva az eddigi hozzászólásokat, csak engem zavar, hogy a játék olyan durva hiányosságokkal küzd mint amiket csak budget játékokban lehet találni?
    1. Akkora cső játék, csoda, hogy lehet oldalazni. Mindenhol láthatatlan falak még oda sem mehetsz ahová nyilván lehetne...
    2. fegyvereket nem lehet elvenni az ellenfelektől, de azért lootolhatóak
    3. ez a játék egyszerűen félbe van hagyva sztory szempontjából... már ha nevezhetjük storynak a nagy semmit.
    4. gyakorlatilag ugyan azokra a területekre szólnak a küldetések (pl.: dead city, mikor az oda szóló második küldetés az első, csak visszafelé)
    5. hangok egyszerűen igénytelenek.
    Ez a játék pénz kidobás volt... egy tech demo amiért fizettem. Köszönöm Id.

  • Asmoday

    csendes tag

    válasz Recon666 #70 üzenetére

    igaz a COD-ra is meg a Doom ra is, játszottam velük... csak az köztük a különbség, hogy azok nem próbálták meg veled elhitetni, hogy szabad a játéktér. Nem voltak felvehető küldik, "szabad" autókázás amik azt próbálják meg elhitetni, hogy "itt egy szabad, érdekes világ, gyere fedezd fel"... aztán amint belekezdenél, rájössz, hogy átvertek, mert nincs hová menni.

    4. Szerintem nem hülyeség, a ghost barlangba is 2x is vissza kell menned. (és még van jó pár) bár azok nem fő" küldetés" folyamán, de szerintem akkor is zavaró ugyan azon a helyszínen végigmenni még egyszer hogy szinte semmi nem változik...

Új hozzászólás Aktív témák