Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz maszi99 #309 üzenetére

    "A játék a hibáktól eltekintve nagyon jó, bár én mázlista vagyok, és nem panaszkodhatok..."

    Hitler is nagyon jó volt a hibáitól eltekintve. Sztálin még jobb! Sőt, lehet, hogy nem is úgy akarta... :) Egész másnak szánta... Stb. :D Félre a tréfát: nem ártana, ha néha visszaolvasnátok a hsz-eiteket, mielőtt elkülditek. Elég magatoknak felolvasni, hogy kiderüljön, mennyire nincs értelme egy-egy mondatnak. Tapasztalat, én is írok hülyeségeket. Sőt.

    "A legtöbb embert ítélőképességét pedig erősen befolyásolják a játék hibái, és nem tudnak realista véleményt kinyilvánítani..."

    Ennek sem csak nyelvtanilag nincs értelme. Az a realista ember, aki tojik az igazságérzetére, és kaján vigyorral, hajbókolva jó képet vág hozzá, hogy egy halom hulladékot kap a pénzéért, kvázi egy átverést, csak mert végső soron szórakoztató? Akkor vagy realista, ha szemet hunysz a hiányosságok fölött? Én eddig úgy tudtam, ezt szerelemnek illetve tapintatnak hívják. Hogy is van ez?

    Különben meg el lehet vele játszogatni, persze, nem fáj, ez nem olyan, mint a foghúzás, de ha realistán szemlélitek a dolgokat, rájöhettek, hogy átverés az egész. Átverés a grafika (mert amit más játékban renderel a gép valós időben, itt simán csak lerajzolják oszt szép, csókolom), átverés a játékmenet (mert sokkal többnek látszik, ami), és átverés a sztori (mert asszed van, de mégsincs).

    Ha ez nektek bejön (akinek nem inge...), megérdemlitek, hogy úgy kenjék a szart a képetekbe, alig leplezetlenül (nyilván képletesen, nem vulgáris szitkokra akarom pazarolni a karaktereket), mint Niccol csodás, S1m0ne című filmjében. Nézzétek meg! Az is erről szól: show business, hype, virtualitás, kamuzás, a semmire épülő tömeghisztéria, világsiker.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák