Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Áfogat

    csendes tag

    válasz Sinesol #131 üzenetére

    Előre bocsátom nem érint a téma, csak az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásokat nem értem:

    "Mantle alatt persze hogy megy mivel arra könnyebb programozni, tehát még kevesebbet dolgoznak, na csak varjuk ki amikor beleszoknak és már Mantlira is lusták lesznek és akkor megint sirnak majd hogy legyen má uj api...."

    Miért baj az, ha valaki könnyebben szeretné elvégezni a munkáját (feltételezem munkaként fogják fel), és kér segítséget hozzá? Miért baj, ha valaki lát bármilyen eszközt a munkája megkönnyítésére, és kéri azt? Miért kell rögtön lustának, hozzá nem értőnek lefesteni, úgy, hogy igazából nem is ismerjük őt/őket?
    Esetleg felvethetjük, hogy manapság elég kevesen járunk lóháton, az állítólagos szittya vérünk ellenére. Bárkibe, bármikor, bármilyen indokkal bele lehet kötni, főleg a távollétében. Ennyit az R9 285 teszthez :).

  • Áfogat

    csendes tag

    válasz Sinesol #134 üzenetére

    Szerintem egy kicsit megint más vizekre eveztünk, de legyen. Amiről Te beszélsz az egyes egyedül az EA, mint kiadó hibája, nem pedig az utolsó, -gondolom a cégvezetés szemében- "jobbágyként" tisztelt fejlesztőé. Márpedig itt ők lettek savazva. Gondolom a határidő fix, a keret és a feladat adott, a profit előre bekalkulált. Azért nem véletlen az EA, mint cég, szerintem többségében rossz megítélése PC-s berkekben.
    Nézd, az hogy melyik a legjobb multis, lövöldözős széria az persze egyéni érdeklődéstől is függ, de azért a Battlefield sorozat ott van a legjobbak között a többség szemében. Szinte mindegyik másra helyezi a hangsúlyt, ennek megfelelően, gondolom, más motor is kell az adott célra. Lehet tök ugyanez a játék CryENGINE alatt sokkal jobb lenne, de az is lehet nem (szerintem nem, de ez magán vélemény). Ezt hozták ki, és igen, a 4-es kezdete igen csak tűréshatárokat feszegetett, de ettől a véleményem nem változott, ezért elsősorban a kiadó a hibás. Lehet persze az ő álláspontjukat is érteni, csak azzal egyetérteni nehéz.

Új hozzászólás Aktív témák