Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    én végignéztem az IGN live streamet, ős PC-s létemre. nagyon kíváncsi voltam, mit mutat a SONY és elsőre elég meggyőző a kicsike. :D trükkös persze, mert igazából nem mondtak szinte semmit, meg sem mutatták a konzolt, árat kb. sem tudunk, csak annyit, hogy karácsonyra a fa alá lehet tenni.

    a FF sorozat atyaúristene annyit mondott, hogy az E3-ig várjunk, ott még jobban leesik majd az állunk. úgy tippelem, hogy ott lesz a "nagy" bemutató, minden részlettel.

    ami nagyon tetszik - kb. öt-hat éve elkezdték megkeresni a legnagyobb feljlesztők, stúdiók emebreit és megkérdezték, milyen legyen a következő gen., hogy könnyen, gond nélkül tudjanak fejleszeni rá és ne jelentsen akadályt a hardver. nagyjából így alakult ki ez a teljesítmény, úgy tervezik, hogy már a megjelenésnél is bőven elég lesz, később viszont még komolyabb grafikát tudnak majd kihozni belőle.

    ahogy láttam, a vacak stream ellenére, azzal már most sincs gond. nagyon jól nézett ki minden, és egy-két tech demó tényleg álleejtős volt. bőven hozza egy mostani csúcs PC szintjét a látvány, és úgy gondolom, ebbe már nem igazán lehet belekötni - sőt, az öregemberes animáció az arccal...olyat még PC-n se láttam.

    kell egy ilyen gép, PC-t én már nem fejlesztek egy ideg mostantól, talán majd 2-3 év múlva, ha esetleg újra meglépne látványban a konzoloktól. azzal, hogy a Blizzard is "elbukott", nem is tudom, maradt-e még cég, ami csak PC-re fejleszt, az viszont biztos, hogy nagyon erős címek jönnek majd, kizárólagos konzol exkluzívként, amiből már nem akarok kimaradni.

Új hozzászólás Aktív témák