Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Geller72 #37 üzenetére

    Mert aki csóró az ne nézzen tv-t. Egyetlen szórakozása nagyon sok embernek,semmi más Nézik a sorozatokat, szappanoperákat, meséket.. Lehet van nekik egy 10-15 éves tv, amit néznek. Egyik napról a másikra bedöglik, nincs alkatrész, nincs pénz. Güri reggeltől estig, Nyakadon az 1 vagy 2 gyerek. nekik is kell valami hétvégeken. Gondolod ülnek , nézik a falat azt jól van?Röhej.
    Nem vitatkozom ezen, mert teljesen más az elképzelésünk a dolgokról. Szerintem én a realitások talaján élek. Drónokról beszélsz meg ilyenekről mert nem volt jó a 40 dolláros inkább ne erőltessük...
    Te csak magadról beszélsz minden kommentben.
    Ingyen hitel. Ugyan annyit fizetnek érte, mint ha egyben veszik. van úgy hogy nincs más út.Nekem meg aztán semmi érdekem nincs ahhoz hogy a Tesco vagy a Madaras kinek mennyi hitelt ad el ,mert nincs hozzá közöm.és nincs belőle több pénzem sem.
    Ha valaki hitelt kap és kér, akkor van jövedelme és kiszorítja. Nem az utcán koldul attól hogy szegény vagy nincs mit ennie.Az hogy kinek mi a létfontosságú vagy hányad rangú a Tv az meg az ő egyéni döntése.
    Vannak akik nem tudnak nélküle élni.Nekem is hiányozna, ha nem lenne. Van akinek a telefonja 20. rangú és van akinek a 150 ezres sem elég. Én pont ilyen vagyok.Mindenkinek az egyéni döntése hogy mit akar venni, és hogy mire vesz fel hitelt.
    Gondolom ahhoz hogy ide beírj ,hogy mekkora szar ez a Tv nem a társadalmi helyzeted vezetett. Egyszerű előítélet ez is, mint ahogy a hitellel kapcsolatos meglátásod valamit az ,hogy a Tv kinek hányad rangú az életében.
    Amúgy rohadtul nem kell Digi TVmost már, mert digitális minden földi sugárzás, ingyenes Tv adások vannak tudod, ráadásul az M2 gyerekcsatorna lett.huh...
    Nekem 2 gyerekem van, 38 éves vagyok, kösz , tudom mi a felelősség és mi a nélkülözés azt is. Feleségem szociális munkás és ügyintéző,, társadalmi periférián élő emberekkel dolgozik, főleg gyerekekkel.
    Ez már nagyon offtopik és nagyon felhúztam magam. részemről off...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák