Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz b. #577 üzenetére

    Abban igazad van, hogy az ember azt gondolhatta, majd ezek az új karik elhozzák az egy GPU - s 4K teljesítményt, de csalódnunk kellett, mert a stabil 60 fps - hez kettő kell belőle, és néhány játéknál még így is le kell venni ezt-azt a grafikából. Az én gyerekeim 8 évesek, nekik ott vannak a konzolok, ill. mindkettőnek inkább laptopot vettem asztali helyett, amiben már a GTX970M kártya működik, azzal még ellesznek egy pár évig, még akkor is, ha közben durvább grafikával megáldott játékok jönnek, eleve még csak a viszonylag egyszerűbb játékokkal tudnak ebben a korban játszani. Egyébként abban igazad van, hogy még most sincsenek olyan játékok, amelyeket ne lehetne viszonylag jó minőség mellett játszani egy 750ti - vel, de eljön az az idő, amikor már minimum egy 980 - ra lesz szükség a normális futtatáshoz. Hogy mikor? Ki tudja. Egy viszont biztos: Én már ezt a konfigomat akkor sem cserélem le egy jó ideig, ha megint újabb kártya jönne ki, mert nem elég a kártyákat fejleszteni, ha játékok terén meg marad a bevált tendencia.

Új hozzászólás Aktív témák