Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeetWhite

    csendes tag

    válasz #13260800 #15 üzenetére

    Természetesen az egyéni tapasztalatokat nehéz felülbírálni egy másik ember saját véleményével, de lassan 2 éve használok Android rendszerű telefont (először SonyEricssony Xperia X10, majd HTC) és SOHA nem volt vele problémám.

    Lehet én fogtam ki túl tökéletes példányt, vagy éppen te fogtál ki hibás darabot, de a rendszert fejlesztik, új droidos telefonok jönnek ki naponta, így nem tartom valószínűnek, hogy a te véleményed tükrözné a közvéleményt.

    Persze én se szeretem, ha valami megbízhatatlan és cserben is hagy olykor-olykor, de érdemes máshonnan is tapasztalatot szerezni. Szerintem túl hamar mondtál imát az Android felett, de az is lehet, hogy nem neked találták ki. Ez esetben ez az Asha tökéletes lenne neked :)

  • rvbobbi0

    csendes tag

    válasz #13260800 #15 üzenetére

    Csatlakoznék a véleményedhez némileg. Unokahúgom pl. mini x10-es telefonnal rendelkezik és nagyon elriasztott a vételtől amikor a kezembe kaptam és kipróbáltam. Látszatra tök jó, meg külsőre is nagyon pofás, de nem kéne.
    MÁS: "Az S40 rendszer egy szépen kiépített és alaposan kipróbált szoftver. Az elrendezés és a felépítés alapelve semmit sem változott a régebbi S40 rendszerű mobiltelefonokéhoz képest. Kézzel fogható a logika, a rendszerezettség, pont ahogyan a Nokia felhasználók szeretik. Nem is érdemes átszervezni a menüstruktúrát, hiába unalmas, pont ezért szeretik a vásárlók a Nokiákat."
    Az elmúlt egynéhány év alatt a hagyományos sonyericsson telók a sablonos, önismétlő és egyéb jelzőket kapták sorra az ilyen tulajdonságaik miatt. Nem azt mondom, hogy nem volt benne igazság, de ez azért érdekes látásmód.
    Egyébként tetszett ez a nokia.

  • Liudvikas

    tag

    válasz #13260800 #15 üzenetére

    már akkor is alsókategóriás droidnak számított az X10, (mellesleg az volt a SE második (harmadik?) androidos telefonja), ezek után érthető, hogy nem jött be a dolog

    eközben a Nokia 2 évvel az iPhone megjelenése után is ontotta a kezelhetetlen rezisztív, recsegő-ropogó felsőkategóriás(? ;] ) telefonjait --> (ld. : 5800, N97, N97 mini). aztán próbáltak az alsó kategóriában is mozgolódni (5530, 5230, C6-00, később a C5-03)

    rohadtul le voltak(vannak?) maradva kezelhetőség, és a "felhasználói élmény" (ezt csak a WP7 óta merném egy lapon emlegetni a Nokiával :DDD ) szempontjából. ezt az emberek többsége beismeri. :)

    az általad említett stabilitásról csak annyit mondanék, hogy a barátném 500-asa (eredeti Belle frissítéssel) heti szinten képes eldobni a hívásokat, vagy f@szán kikapcsol böngészés közben. :(((

    majdnem biztosra veszem,hogy az 5530 volt az utolsó Nokiám, elég jól megvagyok a wp7-tel :U

    várom a finntrollokat ;]

    ON: egész jó kis teló lett, bejövős a hátlap, meg az üzemidő

  • Brutális eb

    addikt

    válasz #13260800 #15 üzenetére

    "z X10 mini pro olyan apró hibák voltak, hogy telefonkönyv nem működött és hasonlók."

    Köszönjük a valami elfojtott düh miatti félinformációt(finom voltam)
    1 Pár esetben nem működött(jött rá szoftver update)bizonyos funkciója nem mindenkinél.
    2.Addig pedig amíg megérkezett a marketből 2 kattintással telepíthettél alternatív telefonkönyv appot kb két tucat változat közűl....

    A 302 meg jó cucc bár az ára egy vicc.
    kb 15 ért kártyásan lenne értelme.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • visszamennyé

    csendes tag

    válasz #13260800 #15 üzenetére

    Jó néhányan leszólták Dyra-t, de valamilyen szinten egyet kell értenem vele. Majdnem minden tesztet elolvasok itt az arénán, Bog örök kedvenc a stílusa miatt, de most nem értek egyet a jelenlévők nagy részével.
    Ha kijön egy teló akkor "mindenki" a lehetett volna nagyobb a kijelző, lehetett volna több mag, lehetett volna magasabb órajel, lehetett volna több megapixel és persze olcsóbb is lehetett volna... és ez a vegyél telót félévente mert utána már egy butafon
    Le merném fogadni, hogy a világ okostelefon vásárlóinak legalább fele semmilyen alkalmazást nem tölt le, kb semmit nem állít át mert nem ért hozzá, nincs rá igénye és csak azért vett okostelefont mert ez a társadalom elvárása. Manapság egyre több helyen kérik el az E52m, hogy mutasd már milyen telefonod van? nem érintős? de fura....
    A biztosítékot amúgy egy sony ericsson tesztje vágta ki, talán az active remek túratelefon és nem bír ki egy napot, és plecsnit kapott ha jól emlékszem.
    Tényleg nagyon innovatív konnektorok közti túrákhoz.
    A motorola most villantott egy 3000mA-es akksit hol a többi gyártó? Nem csak az az innováció, hogy 2, 3 után 4 aztán 5 aztán 23 colos kijelzőt / magos procit / giga ramot / megapixeles kamerát pakolunk a telókba..
    szerintem..
    és próbáltam gyártó független lenni, hogy senkinek ne tapossak túl mélyen a lelki világába

Új hozzászólás Aktív témák