Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdtomi

    senior tag

    válasz Liudvikas #29 üzenetére

    "várom a finntrollokat"

    megjöttem :D

    Oda kellett ám dobni, hogy ennyiért androidos "okostelefont" is lehet kapni...

    Wildfire S-em volt, 3 nap után majdnem kivágtam az ablakon, pedig 2.3.5 futott rajta és elég korrekt cucc volt, ja persze ennél drágább... 100megás memória ami állandóan betelt aztán a rootolás meg a sok trükközéssel lehetett volna megoldani. (el is adtam) Akkor az egy dolog hogy sok mindent el lehet menteni a névjegyzékben, de maga a kezelés, számot másolni a SIMre meg ilyenek, a 3100 Nokiám okosabb, még azt is felajánlja, hogy eredetit törölje vagy nem.

    Aztán a Samsung, valami olcsót próbáltam, 2.2 androiddal, az meg még rosszabb, nagyon durván pixeles kijelző, rengeteg ikon zsúfoltan, alattuk apró betűk, hát alig tudtam kezelni aztán mikor pár dolgot meg akartam nézni, mondta a tulaj nem lehet, mert hát csak 2.2 van rajta ja és állandóan tele a memória, aztán az illető kb azt se tudja mi az a facebook...

    Ennyit az olcsó androidról, igen jó ez a telefon főleg ennyiért!

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

  • MadcapLaughs

    csendes tag

    válasz Liudvikas #29 üzenetére

    Itt a Finntroll ;]
    (Sorry az offért, de ezt nem lehetett kihagyni :) )

    Témához: Végre egy viszonylag normális üzemidejű mobiltelefon, remélhetőleg az XDA-k nem pusztítják ki az ilyeneket. Amúgy ezek mellett még igazán megújulhatna az "okos" billentyűs részleg is.

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Liudvikas #29 üzenetére

    "már akkor is alsókategóriás droidnak számított az X10, (mellesleg az volt a SE második (harmadik?) androidos telefonja), ezek után érthető, hogy nem jött be a dolog"

    Akkor vegyék vissza. 35 000-be vettem 2 év hűséggel. Nekem senki nem mondta a vásárláskor, hogy ez a telefon csak teszt telefon. Persze ilyen úgyse lesz.

    "eközben a Nokia 2 évvel az iPhone megjelenése után is ontotta a kezelhetetlen rezisztív, recsegő-ropogó felsőkategóriás(? ) telefonjait --> (ld. : 5800, N97, N97 mini). aztán próbáltak az alsó kategóriában is mozgolódni (5530, 5230, C6-00, később a C5-03)"

    dejó, hogy teljesen más árszegmensről beszélsz. de hát nyilván az olcsó Nokia-kat is az iPhone-hoz kell mérni :D :C

    "rohadtul le voltak(vannak?) maradva kezelhetőség, és a "felhasználói élmény" (ezt csak a WP7 óta merném egy lapon emlegetni a Nokiával ) szempontjából. ezt az emberek többsége beismeri."

    Megint mit hasonlítasz mihez? Mert ugyan ki ne találd már, hogy egy fagyogatós, hibák és bugok százaitól nyüzsgő olcsó Androidos telefonnál egyáltalán van olyan, hogy felhasználói élmény. Na ezekhez képest az olcsó Nokiak használhatók. Erről ennyit.

    [ Szerkesztve ]

  • hdtomi

    senior tag

    válasz Liudvikas #38 üzenetére

    Oké van több is, hasonló árban, és van pár qwertys, de a többit nem nézem, aki fizikai qwertyt akar olyat vesz. Aki hagyományos telót akar és semmi mást annak hiába listáz ki az ember érintős telefonokat. Ezért sem írtam az 500at ide.

    Így van alternatíva és olcsóbban is. Én saját véleményem, hogy a felsorolt 7 készülékből ha muszáj lenne talán kettőt vennék meg. Inkább nem mondom melyikek azok, de úgyis kitalálod :D (többi márkában csalódtam már)

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

  • tixem

    addikt

    válasz Liudvikas #38 üzenetére

    Nos ezek mind olcsóbbak/ugyanannyiba kerülnek, és akármilyen kakinak vannak titulálva, Android fut rajtuk (kivéve a Nokiák), és azért azok jobban használhatóak. Unokaöcsémnek Telenor One Touch van, és hát igaz kicsit pixeles a kijelző, de nem azt kell vadászni... bőven használható kategória. A sebessége is tűrhető hétköznapi használatra.

    Ja és nem beszélve erről

    Dominoban 36 ezer, listaárom meg 40 ezer. Jelenleg ebben a kategóriában az SE LWW a best buy, és engem hiába győzködtök, megvan már fél éve, egyszer fagyott le az is azért mert kezdőként elbaszarintottam rajta valamit.

    Ha valaki az fogja most állítani, hogy bizony ez az Asha jobb mint az lww, ott valami nagyon nincs rendben :D Valamint a tegnap bemutatott LG l3 is jobb alternatívának tűnik így első blikkre 35 ropiért, engem a tegnapi MA tv meggyőzött, hogy egy korrekt kis cucc. Ja és nehogy Android fanboynak legyek titulálva. Ennyi pénzért ott az 500, bár az se egy fényes mutatvány ettől jobb. Ez a telefon max a galaxy mini típusúak ellen indulhat, 25 ezernél többet nem ér!

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák