Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Zotya84 #28 üzenetére

    Megám :K

    schawo: Láttam, írtam is :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • BiP

    nagyúr

    válasz Zotya84 #23 üzenetére

    Nem, nem ilyen verziókat akarnak RTM-re küldeni.
    A 10130 az egy 5 héttel ezelőtti build. Tegnap kijött a 10162-es, frissítsd arra, utána berheld a rendszert.
    Nyilván ez sem tökéletes még, de rengeteg hibajavítás történt azóta, és sokat javítottak a rendszer egységességén, kinézetén is.
    (ha minden jól megy, jövő hét elején kiadják ISO-ban is ezt a verziót)

    (#10) Duck663: Én is sokáig húztam a számat, és virtuálgépeztem. De az meg nagyon nem ugyanaz. (kb. mint zokniban lábat mosni :) ).
    A 10125-öst viszont feltettem élesben, Egy ~4éves, tényleg belakott, sok hardvert megélt Win7-et váltva. (persze a Win7-es partíció óvatosan elbackupolva vész esetére). Szerencsére nem kellett elővennem azóta sem.
    A legnagyobb vesszőparipám nekem is a kinézet volt, ezért sokáig tanakodtam, hogy Win8.1 legyen-e belőle. (azt lehet teljesen Win7-esíteni). Húztam-húztam az időt, de aztán májusban elszántam magam, és W10 lett belőle (többek között a DX12 miatt, bár ez elég korai).
    Persze én sem vagyok elégedett a kinézettel, de kezdem megszokni. (meg ha lesz RTM, akkor bigmuscle és a lelkes MSFN fórum biztos talál majd megoldást), így nem aggódom.
    A Start menüt már megszoktam, azt már nem cserélgetem, már csak a fejlécek vannak hátra :)

    (#30) Duck663 : Amúgy ha ennyire fontos a kinézet, akkor vannak szépen kinéző Linux disztrók, vagy ott az OS X. Kár, hogy nem Win kompatibilis egyik sem, de legalább tényleg jól néznek ki.
    (Vagy maradnak a 3rd party programok, ezt el kell fogadni - igaz, a MS tűzzel-vassal gátolja a csicsásító programok helyzetét verzióról verzióra, de még mindig van lehetőség változtatni).

    (#33) azopi74: Azért a kettő között bőven van még lehetőség. Pl. a Win7 elég pofás lett. Volt is benne eye-candy, de nem is volt retinaégető.
    Ettől a flat design meg wire-icon mániától meg feláll a szőr a hátamon. Ez minden csak nem hatékony, user-friendly és szép.

    (#41) martonx: Neked is jelzem, a most ISO-ban elérhető 10130-as egy 5hetes build. Azóta sokkal egységesebb, stabilabb build is elérhető (10162), jövő hét elején ISO-ban is.
    Megjelenés előtt 4 héttel arra hivatkozzatok, ne a már most 1 hónaposra.

    szerk:
    (#42) sigidi: Köszi a korrekciót. Nem tudtam amúgy (woland linkje előtt), hogy más cuccokra is kijön a W10 IoT verzió, csak a Raspberryről volt tudomásom.

    (#45) Khan13: Mostanában én is sok update gondról olvastam. Én akkor szerencsés vagyok, nekem sosem volt bajom sem az aktiválással (sosem kért kulcsot), sem az upgrade-ekkel, minden flottul megy.
    Bár olvastam fórumokban én is elakadásokról, a legtöbbnél úgy láttam, hogy a feleszkábált, nem hivatalos magyarítás okozott gondot. (persze ettől függetlenül más baj is lehet),
    kiszivárgott verziókról való frissítések, aktiválás, stb.

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Zotya84 #64 üzenetére

    Most olvasom, hogy bár kijött reggel idő előtt az 10162-es ISO, Slow ringre csak jövő héten fog jönni, ahogy ígérték.
    Így ha valaki nem tud addig várni, vagy át kell váltani Fast ringre vagy ha az továbbra sem működik (local account nem elég), akkor le kell tölteni az ISO-t, és abból frissíteni.

Új hozzászólás Aktív témák