Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Zotya84 #23 üzenetére

    Nem, nem ilyen verziókat akarnak RTM-re küldeni.
    A 10130 az egy 5 héttel ezelőtti build. Tegnap kijött a 10162-es, frissítsd arra, utána berheld a rendszert.
    Nyilván ez sem tökéletes még, de rengeteg hibajavítás történt azóta, és sokat javítottak a rendszer egységességén, kinézetén is.
    (ha minden jól megy, jövő hét elején kiadják ISO-ban is ezt a verziót)

    (#10) Duck663: Én is sokáig húztam a számat, és virtuálgépeztem. De az meg nagyon nem ugyanaz. (kb. mint zokniban lábat mosni :) ).
    A 10125-öst viszont feltettem élesben, Egy ~4éves, tényleg belakott, sok hardvert megélt Win7-et váltva. (persze a Win7-es partíció óvatosan elbackupolva vész esetére). Szerencsére nem kellett elővennem azóta sem.
    A legnagyobb vesszőparipám nekem is a kinézet volt, ezért sokáig tanakodtam, hogy Win8.1 legyen-e belőle. (azt lehet teljesen Win7-esíteni). Húztam-húztam az időt, de aztán májusban elszántam magam, és W10 lett belőle (többek között a DX12 miatt, bár ez elég korai).
    Persze én sem vagyok elégedett a kinézettel, de kezdem megszokni. (meg ha lesz RTM, akkor bigmuscle és a lelkes MSFN fórum biztos talál majd megoldást), így nem aggódom.
    A Start menüt már megszoktam, azt már nem cserélgetem, már csak a fejlécek vannak hátra :)

    (#30) Duck663 : Amúgy ha ennyire fontos a kinézet, akkor vannak szépen kinéző Linux disztrók, vagy ott az OS X. Kár, hogy nem Win kompatibilis egyik sem, de legalább tényleg jól néznek ki.
    (Vagy maradnak a 3rd party programok, ezt el kell fogadni - igaz, a MS tűzzel-vassal gátolja a csicsásító programok helyzetét verzióról verzióra, de még mindig van lehetőség változtatni).

    (#33) azopi74: Azért a kettő között bőven van még lehetőség. Pl. a Win7 elég pofás lett. Volt is benne eye-candy, de nem is volt retinaégető.
    Ettől a flat design meg wire-icon mániától meg feláll a szőr a hátamon. Ez minden csak nem hatékony, user-friendly és szép.

    (#41) martonx: Neked is jelzem, a most ISO-ban elérhető 10130-as egy 5hetes build. Azóta sokkal egységesebb, stabilabb build is elérhető (10162), jövő hét elején ISO-ban is.
    Megjelenés előtt 4 héttel arra hivatkozzatok, ne a már most 1 hónaposra.

    szerk:
    (#42) sigidi: Köszi a korrekciót. Nem tudtam amúgy (woland linkje előtt), hogy más cuccokra is kijön a W10 IoT verzió, csak a Raspberryről volt tudomásom.

    (#45) Khan13: Mostanában én is sok update gondról olvastam. Én akkor szerencsés vagyok, nekem sosem volt bajom sem az aktiválással (sosem kért kulcsot), sem az upgrade-ekkel, minden flottul megy.
    Bár olvastam fórumokban én is elakadásokról, a legtöbbnél úgy láttam, hogy a feleszkábált, nem hivatalos magyarítás okozott gondot. (persze ettől függetlenül más baj is lehet),
    kiszivárgott verziókról való frissítések, aktiválás, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák