Új hozzászólás Aktív témák

  • Szepy2884

    tag

    Valaki legyen már szíves és válaszoljon már a kérdéseimre. Igazán nem bonyolultak és csak akkor kérdezek, ha a keresővel nem jutok érdemi infóhoz.

    Teszek még egy próbát!

    Szóval a kérdések:

    - a gyári FM rádió fagyott. Leszedtem egy másikat amit itt találtam a keresővel ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=903103 ). Ez is fagy! Mit tegyek?

    - A google map nem találja a pozícióm, holott a GPS aktív (csak mobil nettel de az pontatlan és viszi az adatforgalmat). Leszedtem a GPS Status-t a marketről hátha az jobb. Azzal sem talál könnyebben műholdat. (lakásban az ablakhoz közel és a kocsiban is probáltam menet közben semmi). Ráadásúl a google map is az irodában rohadt lassú volt és nem akart zoomolni rendensen. Itthon most wifi-vel gyorsan zoomol, de holdat nem talál. Mit tegyek?

    - Ti melyik navigációt ajánljátok? Pont a GPS miatt vettem a készüléket.

    A software nem volt frissítve azt se tudom hanyas verzió. Minden a gyári ahogy a dobozból kivettem. Mit tegyek, vigyem vissza a T-mobile-ba? Ott megoldják?

    A mérnök az egy olyan lusta fajta, aki mindíg azon agyal, hogy miként lehetne kevesebb erővel hatékonyabban működni.

Új hozzászólás Aktív témák