Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz xD4N1 #933 üzenetére

    Egy új szervert akarsz nyitni törtösöknek és egyedi loginnal területvédéssel.

    Én ezt végigjátszottam egy hónapig és nem könnyű (egy l2j mindennel együtt fél óra alatt kész ez meg több nap). Gondold végig érdemes-e neked engedi olyan embereket a szerverre akik komolytalanok, ugyanis akik nem veszik meg azok szinte biztosan komolytalanul is játszanak és nagy részük nem való semmilyen multiplayer játékba. Ezt tapasztaltam. A régi szerveremen volt 87 regisztrált játékos de egyszerre csak 10-15 en voltak max fent. Azok is nagyrészt idegesítőek és páran szándékosan rontják el a játékot.

    Ha bevállalod azt hogy a szervered minőségileg egy rakás tehéntrágya szintjén legyen akkor csinálj nyilt törtet. Loginnak Authdb kell összekötve egy phpBB fórummal, területvédésnek meg worldguard vagy towny, pénznek iconomy. Hamacsit felejtsd el, csak engedj ki portokat és egy dyndns-be beregisztrált névvel lehet csatlakozni majd.

    Ha minőségi játékot szeretnék akkor nem védetsz le semmit csak ládákat (chestlock) és csak haverokkal játszol vagy akiket ők meghívnak. Nyilt szervert törtből ne csinálj, a legnagyobb hülyeség. Ha törtet akarsz akkor csak haverokkal.

    Én is elakadtam, mert nincs játékosom, nincs weblapom a szerverhez és a PH-s házigazda nem írt vissza. Itt a kész a szinte tökéletes eredeti szerver de 3-an játszanak rajta összesen mert nincs sehol se megjelenítve.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák