Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz csoki #21302 üzenetére

    Az egyedi világbeállításnál a néhány nyersanyagot külön lehet definiáni. Itt gondoltam, hogy ha beállítom valamire a 0-5 tartományt (lehet redstone is akár, azt úgyse használjuk a gyerekkel túlélőben), akkor mivel a 0 az egybefüggő bedrock réteg, akkor a fölötte lévő 4 rétegben kitöltené az esetleges bedrocktüskék közötti helyeket, illetve ráhúzna még egy réteget egybefüggően. Nem tudom jobban magyarázni, mert már fél napja nem találok egy épkézláb leírást erről, meg hogy a világbeállításnál a 3-ik és 4-ik oldalán lévő beállításokkal mit és hogyan lehet buherálni...
    Lényeg, hogy ezzel a technikával tudnék-e csinálni egy szép piros aljzatot, ahol tudom, hogy innen nem nagyon van lentebb, nincs miért ásni tovább.
    Vagy akár azt összehozni, hogy 6-ik réteg az full gyémánt, a 7-ik lapis lazuri, a 8-ik arany, stb...

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák