Új hozzászólás Aktív témák

  • Henryk

    aktív tag

    válasz föccer #675 üzenetére

    No erről nem tudtam hogy közben már kivették az offline-t, akkor asszem lementem tesóm játékát, neki működik még az offline, aztán megpróbálom lefrissítés után beengedi-e még, ha nem visszateszem neki a mostanit, ha gondolod neked is átpasszolhatom, ez végülis nem warez, mert a játék ezen verzióját hivatalosan lehet ingyen offline-ban használni.

    Vásárlás úgy volt, hogy ha alfában veszed meg, (asszem 1600ft korul volt anno, árfolyamtól fuggoen) akkor minden további frissítést, és a játék után kiadott kiegészítőket IS ingyen kapod, tehát többet nem kell fizetni semmiért, és féláron megúsztad.
    Bétában mér asszem csak a teljes játék megjelenéséig kiadott frissítéseket kapod ingyen, természetesen a full verziót is, hiszen megvetted. A kiegészítőkért meg majd fizetni kell, de még így is kedvezményes áron kapod meg.
    Ha kivárod a fullt, akkor teljes áron veszed a játékot, és hozzá külön a kiegészítőket.

    Tehát érdemes nem kivárni míg kész lesz, mert ugyanazt kapod, csak most olcsóbban, és addig is tudsz játszani/multizni.

    Kiegészítőket nem tudom mire gondolt pontosan, de én személy szerint örülnék egy IKEA bútorszettnek, elektronikai termékeknek, tapéta/falfesték, stb, hogy otthonosabbá lehessen tenni a kecót.. :D
    Nem egy lépcsőn ülnél a nappaliban és bámulnád az obsidiant körben note blokkokkal, hanem egy kanapén egy plazma TV előtt körben a házimozival. :K
    De majd kiderül.. azse baj ha előbb teszik be.

Új hozzászólás Aktív témák