Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinkoxid

    senior tag

    Az egyik legjobb játék, amivel valaha játszottam, pedig nem keveset kipróbáltam már. Az elmúlt 2-3 évben alig volt pár játék, ami lekötött volna, na de hogy órákat játsszak vele, olyan meg még ritkább. Nem a történet benne a lényeg, de azaz igazság, hogy elkezdesz vele játszani, akkor nem is az fog érdekelni. Én is elkezdtem, de a főküldiket szinte a végére hagytam, mert magába szippantott a világ, és mindig vannak benne új kihívások, amiket nehezebb teljesíteni. A harcstílusa meg mindenkinek egyedi lesz benne, mert rengeteg rúna és skill van, amiket kombinálni lehet és ezzel egyedi játékstílust kialakítani.

  • cinkoxid

    senior tag

    Illetve annyit még kihagytam, hogy ha elfogsz egy orkot (bár itt urukoknak hívják őket), akkor küldhetsz velük halálos fenyegetést, és ki tudod választani, hogy melyik kapitánynak küldje. Ha egy kapitány fogsz el (ha már nagyon legyengítetted), akkor vele pedig warchief -eket tudsz megfenyegetni, aminek azaz értelme, hogy nagyobb esélyed lesz erősebb rúnákat szerezni tőlük ha kinyírtad őket, viszont a fenyegetéssel párhuzamosan meg is erősödnek ( szinteket lépnek, új erősségeik lesznek, stb), illetve testőröket is gyűjtenek maguk mellé, és bizony egyszerre 4-5 kapitányt és hadvezért igen nehéz legyűrni, főleg ha rajtuk kívül még 30 uruk próbál közelről-távolról kinyírni, és folyamatosan jönnek, ha riadót fújtak. Ha már a halálodon vagy, akkor megpróbálnak kivégezni a bossok, de lehetőség van egy "last chance"-ra, vagyis ha ügyes vagy, akkor elháríthatod ezt a támadást, valamint ha olyan rúnákat gyűjtöttél be, amik ilyenkor segítenek ,akkor mgé egy kis életet és fókuszt is szerezhetsz és bizony nem szégyen a futás sem :D Egyébként simán lopakodva is végig lehet játszani a küldetéseket, mert ehhez is minden adott. Bokrokban lehet bujkálni, ellenfeleket odébb lehet csalni, elosonni mellettük, hátulról csendben kivégezni, stb. Ha alkalmazol olyan rúnákat, amik ebben segítenek, akkor például egy hátulról történő brutális kivégzésnél (ilyen opció külön van, ha azt a skill-t megszerzed) néhány uruk maga alá csinál és elrohan :D (persze nem mind, de jópofa). Ha csata közben kivégzel valakit (nem sima ölés, hanem pl lefejezés), akkor van rá esély, hogy szintén megijednek páran és elfutnak. Ugyanezt egy jól irányzott fejlövéssel is meg lehet tenni, de csak ha a rúnákat megfelelően alkalmazod. A lopakodásra visszatérve, a pályák is úgy vannak kialakítva, hogy ha valaki nem akarja végigkaszabolni magát az orkokon, akkor pl egy erődbe be lehet lopózni a hidak alatt, vagy a várfalak oldalán végig csimpaszkodva belopózni. (némelyik rabszolga felszabadító küldetésnél külön bónuszt ad, ha nem vesznek észre, vagy ha nem fújnak riadót). Még a kisebb-nagyobb bossokról annyit, hogy mindegyiknek saját személyisége van, teljesen egyedi kinézettel, tehát elég ritka, ha két ugyanolyan kinézetű fenyeget meg téged, pedig elég sokan vannak. Némelyiknek vannak félelmeik, amiket úgy tudhatsz meg, ha infókat szerzel róla "agyszívással", vagy bizonyos rabszolgáktól. Ha egy félelmet sikerül valóra váltani, akkor az erősségeik elszállnak, és egyrészt menekülni kezdenek, másrészt sokkal könnyebb megölni. Volt olyan is ,hogy meglátott engem, majd hanyatt homlok elmenekült, mert hogy ő fél a "grave walker"-től, vagyis tőlem. (egyébként az orkok maguk között mindig kommunikálnak, vagy mesélnek legendákat "rólam", hogy hogyan intéztem egyedül egy erődítményt, meg hogy visszatértem a halálból, stb)

Új hozzászólás Aktív témák