Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz joysefke #18 üzenetére

    Akinek nincs ideje játszani, az miért pont egy időrabló kártyajátékkal akarna?

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

  • PandaMonium

    őstag

    válasz joysefke #19 üzenetére

    Iskolapéldája annak hogyan hagyjunk ki egy jó játékot csak azért mert finnyásak vagyunk a grafikára... :P

    What I cannot create, I do not understand

  • Kasya

    nagyúr

    válasz joysefke #28 üzenetére

    Igazából Androidon gondolkodnék, hogy elkezdeném. De a letöltöttségi szám nem túl magas más játékokhoz kepest....

  • Djuree

    félisten

    válasz joysefke #36 üzenetére

    Duels 13-14-ben az alap paklikkal is bőven teljesíthető volt a küldetéssorozat, most meg az első encounternél levágták a Blue-Black paklimat. Kb nonszensz, sejtem, hogy mennyi idő lehet Planeswalkers nehézségen végigmenni a kampányon egy gagyi paklival.

    méjbi júzer error? ;)

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz joysefke #36 üzenetére

    Kb nonszensz, sejtem, hogy mennyi idő lehet Planeswalkers nehézségen végigmenni a kampányon egy gagyi paklival.

    Kőkemény ~3 nap.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz joysefke #41 üzenetére

    Valószínűleg emberfüggő ez az egész, mert én meg kifejezetten élvezetesnek találom a kampányt, bár ehhez hagynom kellett a legnehezebb fokozaton. Én csak azt élvezem, ami kihívást ad és ez a rész bizony egy nagyon jó móka. Ha nehéznek találod, akkor elhiszem neked, de nálam bejött a dolog. Egyébként minden egyes győzelem után feloldódik 8-10 random lap, hamar el lehet kezdeni agyalgatni a lapcseréken. A következő rész meg csak jövőre jön, így napi egy-két parti mellett sem marad le az ember semmiről.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

  • G4ga

    őstag

    válasz joysefke #41 üzenetére

    semmi baj nincs az alap paklikkal.
    Life and death ( asszem ez a neve ) paklival jatszom. ket chaptert unlockoltam 100%-ra.
    22 óra van a játékban eddig.

    A tutorialt 2. probálkozásra sikerült.
    az alapszakasz gyakorlatilag annyira egyszerü volt hogy sok deck lenyegére ráse jöttem mert olyan gyorsan bevertem.
    a föbosszok siman verhetök.
    Az booster bontogatok simán üthetöek. mindkettöben. az elsöben volt gondom a minotaurossal és pokossal, de mondjuk pont a minotauroszos ellen bontottam fel az Ingenuity achit. 3. kimondottan erre az achira irányult probálkozásomra sikerült. sose levert egyszerüen szarul osztott földet.

    a 22 óra is csak azért annyi mert hajlamos vagyok ugy jatszani, hogy elmegyek a végletekig.
    Már rég gyözhetnék, de lerakok meg egy lényt, gyogyulok még stb, stb.

    Sokkalta jobban idegesit a jatekban az ami mindig is jelen volt a magic jatekokban -
    2013 óta játszok a szeriával - hogy ''csal'' a gép. mindig mindenre a kezében van egy olyan lap ami már már dühitöen ugyan akkor kerül elö. - lehet hogy ez csak a legnehezebb szinten van, de elvböl nem veszem lejebb a szintett. eddig mind két ( 2013-tol ) játéknál igy unlockoltam, itt se lesz másképp.
    de ami ennél is bosszantobb az a földleosztás. szerintem katasztrofális.
    Ahogy tapasztalom vagy jol oszt vagy sehogy. a meccseim 90% ezen bukik a 3. kör után.
    Eddig viszonlyag kevés földdel játszottam. mindig is gondom volt az elözö játékokban a single részében.
    ( multiban viszont nagy királynak éreztem magam. nálam sokkal tapasztaltabb játékok gratuláltak egy egy mecs után parádés a deck. az elsö 3 kört kellet tulélni és nem volt baj. nyertem 4es free for all-t ugy hogy 2-3 hprol ütöttem be mindenkit :) )
    de itt, a hajamat tépem. 24 föld van a deckben. simán kapok olyan leosztást hogy még a második teljes cserében is csak 1 föld van és utána körökig semmi. vagy van 3 föld rögtön és utána csak földet huzok.
    gyarolatilag probáltam a 18-24 variálni, de mindig tapasztaltam ezt! na ez ami dühit és megneheziti a játékban való haladást. de ezt nem a deck lapjainak a hibája. szarul van programozva...

    Szerk: jer1cho : 100% +1!

    [ Szerkesztve ]

  • G4ga

    őstag

    válasz joysefke #61 üzenetére

    Csak épp azt kell hozzávenni az egészhez, hogy az extra lapok feloldása borzalmasan lassan megy, ráadásul a legjobb lapok bizony nem is nyithatók meg szimpla játékkal; legalábbis nem egykönnyen. Az Innistrad, a Shandalar és a többi klasszikus kiegészítő lapjainak nagy részéért külön fizetni kell, ráadásul nem is keveset: 5 dollár egy expanzió, 20 dollár mind az öt. De ezzel még mindig nincs vége a nyerészkedésnek, hisz 2,5-ért prémium csomagokat is vásárolhat a nagyérdemű, amelyekben a leírás szerint „10 igen erős” lap van. Hogy ezek pontosan milyenek, megvallom, nem derítettem ki – mindenesetre gyanúm szerint jóval nagyobb eséllyel kapunk itt ritka lapokat, mint a szimpla csomagokban, melyeket a sima meccsek után nyithatunk ki.

    Én még csak nem is okádok reflexből a F2P rendszerektől, no de hát itt egyrészt az alapjáték cseppet sem ingyenes, másrészt pedig kicsit túlzásnak érzem, hogy az alapjáték árának sokszorosát kell elszórni, ha minden lapot szeretnénk kipróbálni a pakliszerkesztőben. Ráadásul olyan sok lap sincsen, hogy igazán egyedi, trükkös dekkeket lehessen létrehozni – például az előző részben oly hatékony kék szellempaklim alapvető lényei és varázslatai közül 40 meccs után sem sikerült egyet sem megnyitnom. És még egy nagy baki: az eleinte rendelkezésre álló, mindig két színt használó paklik közül van néhány eleinte igencsak gyenge darab is: némelyikkel még a tutorialt záró csatát is csak elképesztő mázlival lehet megnyerni.

    Ez a rész ugy ahogy van valotlan dolgokat ir.
    Ja hogy ezek lényegtelenek. Ha a játék vásárlása elött állnék, eme iromány után elképzelhetö, hogy nem veszem meg mert lehuzás. És a 4 pontos értékelést figyelmbe se vettem. - megjegyzem 10 euron kivul egy centetse tettem bele és lassan megvan az összes lap. ( Premiumot most ne vegyük figyelmbe mert az amugy is fizetös és ezt az megjelenés elött is tudtuk!
    De mint mondtam nekem mindegy. Nem én vagyok az oldal üzemeltetöje, ha ez igy rendben van én kérek elnézést és befogom a szám.

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz joysefke #63 üzenetére

    -A játék nem ingyenes (ezzel részemről abszolút nincs probléma) Jó.

    -Az alappaklik kvázi játszhatatlanok (ellenben a korábbi Duels részek alappaklijaival) (-) Privát vélemény, vagy béna vagy, vagy nem a Te ízlésednek megfelelő. Érdekes módon más tud vele játszani. Bizonyára a korábbi részekben is volt, aki nem találta magának jó decket. De ezt már leírta más is. Egyelőre ketten vagytok ezzel a véleménnyel, és egy tucatnyian vagyunk, akik nem így gondolják. Privát véleményként teljesen elfogadom, nem vagyunk egyformák, de egy tesztben? Ne nevettessük már ki magunkat...

    -Grindeléssel valóban feloldhatóak a nem prémium lapok (+) Jó.

    -de akinek nincs ideje grindelni, az fizethet mint a katonatiszt. Ez a legnagyobb vicc. Akinek nincs ideje játszani...az ne játsszon. Úgy csinálsz, mintha ez valami állami kötelesség lenne...ha nincs időd/kedved játszani, akkor ne játssz...de ne az legyen már a játék hibája, hogy játszani kell vele. Már bocsánat, de annyira tapasztalatlan vagy, hogy nem tudsz nyerni az előre összeállított deckekkel, akkor nem biztos, hogy a multit kellene erőltetni. Lehet egy deckel jól tudsz játszani, de ezek szerint csak azzal.

    -A Duels 14-ben mint mondtam 250Ft-ért teljessen unlockoltam egy paklit, tehát megvolt minden lapom ergó egyenlő esélyem volt multiban. Most ha egyenlő esélyeket akarok, fel kell oldanom a prémium lapokat is (-) A premium lapok behozása valóban tróger dolog volt, ebben egyet értünk. De ennyi.

    A játéknak két nagy hibája van:
    - Premium lapok
    - A 2v2 elvétele

    Semmi más, minden másban hozza ugyan azt, amit korábban, sőt a pakliszerkesztővel kicsit többet is.

    És egy további apróság amire senki sem gondol:

    Ez pedig spekuláció, és semmiképp nem róható fel hibának a játéknak. Majd felróható a DLC hibáinak, ha valóban így lesz, és majd megjelenik.

    A gond veled és a kedves íróval is az, hogy nem fogjátok fel hogy a Teszt és a személyes vélemény az két külön dolog.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz joysefke #63 üzenetére

    Az alappaklik kvázi játszhatatlanok < > Grindeléssel valóban feloldhatóak a nem prémium lapok

    Játszhatatlan paklikkal hogy lehet grindelni?

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

  • D4v3

    őstag

    válasz joysefke #68 üzenetére

    Én pont ezzel a deck-el kezdtem a kampányt, gond nélkül meglett az első két Plane. Persze közben becseréltem az új lapokat is, de nem hiszem, hogy az alap deck-ekkel nagy probléma lenne. Ha nagyon gáz, akkor még mindig lejjebb lehet venni a nehézséget, megverni egy-két ellenfelet és az új lapokkal folytatni tovább a kívánt nehézségi szinten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák