Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz eladogeppc #8441 üzenetére

    "hogy az Nvidia beszivatta a mobilt gyártó társaságokat.
    Qualcommék nagyon jó utat járnak !"

    Ha ezt így kijelented, akkor miért vettél nVidia alapú telefont? És ennek most semmi köze a 4X-hez...

    És miért is az nVidia szívat? Mert a szoftvergyártók nem optimalizálják a terméküket?

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • Jonny99

    tag

    válasz eladogeppc #8441 üzenetére

    Sziasztok...

    Csatlakoznék hozzátok... Nekem volt egy kisebb harcom az LG-vel mire sikerült kicseréltetnem a telefont, egy apróbb hiba miatt (a kijelző és az üveg között, a kijelző közepén egy csíkban pöttyök jelentek meg) amit aztán a szerviz tetézett, és ráadásul eredetileg nekem is pixeles volt. Egyébként ez a probléma egy hónaposan jött elő a telefonon. Az új készülék nem pixeles, viszont kerek egy hónaposan ezen is előjöttek az apró pöttyök az előzőhöz hasonlóan. Beletörődtem, ez széria probléma, valószínű a melegedés okozza. A játékokat illetően nekem spec a Nován kívül semmi nem akadt, igaz egyik játékból sem a tegra3 optimized verziót szedtem le. Nekem a kedvencem a GalaxyOnFire2, na ebből is a THD szaggat mint az állat, viszont a sima HD tökéletesen fut. A fényképezőn kipróbáltam az LGCamera appot, valóban jobb képeket tud prezentálni mint a gyári app és ha nem nagyítja az ember sz@rrá a képeket, szerintem teljesen jó fotókat készít. A többi funkciót pedig nem emelem ki mert működik ahogyan kell.
    Összegezve azoknak akiket kétségek gyötörnek, nem kellene sem áldani sem pedig fikázni a telefont, mint minden készüléknek ennek is vannak hibái, ezt el kell fogadni, vagy nem kell ilyen készüléket venni.
    Ha pedig valakit érdekel én őszinte leszek, megérte a 100k-t még így is hogy vannak problémái, mivel 1-2 év múlva úgyis cserés lesz. Ez a fogyasztói társadalom. Hosszú távra nem szabad tervezni, akkor meg minek vegyek meg egy S3-at 140-160k-ért, amiről szintén olvastam hasonló "széria problémákat"?

Új hozzászólás Aktív témák