Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz DJ. Ru$y #8442 üzenetére

    DJ. Ru$y: O2X-nél - amikor ugye az kijött - ugyanez volt a probléma. Ott volt pár játék ami tök jól ment rajta, aztán ott röhögtem a kollégámon - mert nekem akkor még Commtiva Z71 esem volt - hogy kidobott 160eFt-ot a kütyüjére, és szinte semmi nem ment rajta, mert ugye nvidia tegra :)
    Többször felvette a kapcsolatot az LG-vel, mert ugy autofocus sem volt azon a kütyün, hogy mikor lesz frissítés. Ment a hablaty össze-vissza. Kiderült, hogy az nvidia nem adja ki a forráskódokat, ezért nem tudott az LG fejleszteni. Most ugyanezt érzem olyan részről, hogy az nvidia nem adja ki a programozók felé amit kérnek, illetve valószínűleg nem is pénzeli őket. Ezt sajnos ismételten a mobilgyártó (HTC,LG) szívja be.

    De nem is fura senkinek, hogy az LG Nexus Qualcomm APQ8064 Snapdragon chipset-et kap ? Vagy hogy az LG Optimus G Qualcomm Snapdragon S4 Pro lapkakészletet kap ?

    Sajnos az LG pont lefogja tojni ismételten a usereket. Jelly Bean is szerintem jövő nyárra talán-talán lesz.

    Szerk: Általában a szoftvergyártó akkor tud optimalizálni, ha van miből dolgoznia. nVidia nem egyszer makacsolta be már magát.

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák