Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    Kicsit elszomorito, hogy a magyar szolgaltatok ennyire lehuzzak az arakkal a vasarloikat..
    Megneztem az elofizetesi lehetosegeket es a hasonlo feltetelek (nem ugyanolyanok, hanem rosszabbak) megkotesekor konkretan 4X, azaz, NEGYSZERES arkulonbseg van a magyar es az itteni araknal!!

    Egyszeruen felhaborito, hogy mit muvelnek a magyar szolgaltatok! Ahelyett, hogy olcsoban adnak es tobben tudnak megvenni, (tobb beveteluk lenne az elofizesetekbol) ahelyett inkabb dragan, kevesebbet adnak el.. Ami mashol teljesen jol mukodik es milliokat adnak el, neptelefonkent, abbol Magyarorszagon majdhogynem "luxus arkategoriaju" termeket csinalnak.. Ennyit mar reg nem egy egyetlen telefon sem...

  • Touch-ko

    őstag

    válasz tatabike #27 üzenetére

    Az az 1GB eleg.. Ha ertenel hozza, akkor nem irnal ilyeneket...

  • Touch-ko

    őstag

    válasz tatabike #29 üzenetére

    1GB: az iPhone6-omon most nyitva van 13 tab, a hatterben fut a Pages, FMI, videot szerkesztek iMovie-val,fut az iMessage es nem toltodott ujra oldal. A 13. Oldal megnyitasa utan toltodott ujra a legelso oldal.

    Nalunk ez a telefon neptelefon.. Megveheti barki aki akrja. Nem nagyon hallottam meg olyanrol, hogy valaki nagyon akart volna iPhone-t de nem engedhette meg maganak aki dolgozik.

    Ismerek olyan embereket, akik szinten borzasztoan gazdagok es nekik Apple cuccaik vannak a sajat cegenel. Egyszeruen iPad-et hasznalnak bizonyos dolgokra, mert remekul mukodik. Kulonleges halozatokat epitenek ki multi cegeknek, valamint videohivasos rendszereket terveznek. Nem skype, meg faceTime szinten, hanem annal joval professzionalisabb szinten mozognak es valami miatt megis csak Apple termekeket hasznalnak.
    A tulaj hetvegi kocsonak egy mp4-et hasznal es iPhone6-tal rohangal.. Ezzel tud minden okoscuccot managelni a hazaban..

    Az a baj, hogy Mo-n szarok a fizetesek es a szolgaltatok iszonyat dragan adjak a telefonokat elofizetessel.. Legyen az barmelyik modell egyszeruen gusztustalan modon lehuzzak a vasarlokat. Anno egy iPhone3G-t vettem 2 evre Mo-n es az meg valahog 54.000 korul mozgott havi 9k-s elofizetessel.. Mostanra mar nagyon elfajultak az arak.
    Arrol nem is beszelve, hogy a magyar elofizetesek egyosszegben torteno nagyobb osszegbol itt nalunk 2, neha 3 ugyanolyan telefon elofizetest tudnal venni.. Csak itt a fizetesek 4-6X magasabbak.. Gondoloj bele, hogy mekkorat a kulonbsegek..

    [ Szerkesztve ]

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Gengi #41 üzenetére

    Relevans, mert a hatterben futo alkalmazasok ujrainditasakor a memoriabol tolti be. Ha az elfogy akkor a memoria uriti magat es emiatt tolti be ujra.
    Am Danny irta fentebb, hogy osszehasonlitva a 2-3GB-s csucs droidos csodamasinakkal, az iPhone6 meg igy is gyorsabban vegzett a tesztekkel.

    Az egesz baromsag az ujratoltesek vegett indult... 13 tabnal az iPhone6 nem toltott ujra egyetlen tabot sem..

  • Touch-ko

    őstag

    válasz zsarkov #50 üzenetére

    Igen, igazad van. Az iPhone 4S es a Note2 valoban egy kategoria..

    `1 giga ram van és 16gb ram.` -ennek fuss neki megegyszer :)

    ` Az Apple teljesen hülyének nézi a híveit, bármit el tud adni nekik. `
    -Igen, de mivel az alapotletet mas gyartok is atvettek iPhone, iPod, Mac, iPad eseteben igy minden gyarto legalabb annyira hulyenek nezi a vasarloit, mint az Apple :)

    Szerintem kar errol vitatkoznod.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz zsarkov #56 üzenetére

    `Nem az a lényeg, hogy elég-e, vagy nem. Egyébként nem elég. Tapasztalat. 2015-öt írunk lassan. Egy 250 ezres telefonban 1 giga ram van és 16gb ram.

    -Aztan ezt reagaltad:`Nem az a lényeg, hogy nem egy kategória a hardver terén a kettő. OP rendszerről beszéltem.`
    -Ez akarhogy is nezzuk szintiszta hardware. Az OS-rol egy szoval sem irtal semmit.. Ha gondolod, menjunk bele melyik a jobb, de ebbol napokig tarto vita lenne... A 4.2.2 volt az utolso Android amit hasznaltam, azt is par hetig.. Valahogy nem hianyzik...

    `Én Note 2 után használtam egy 4s-t egy hétig intenzíven. Szerintem egy feature phone a Note szériához képest. Nem akarok bántani senkit, félreértés ne essék.`

    -Ha szerinted a Note2 es az iPhone4S egy szinten van, akkor tevedsz. A Note nem egy telefon, hanem egy phablet. Itt mar ket kulonbozo termekvolanrol beszelsz, amit egykent akarsz beallitani... Egy Note2-nek nagyobb a kijelzoje, ami vegett teljesen mas dolgokra kepes es hasznalhato mint az iPhone 4S. Ha egy megbizhato telefon kellett 2011-ben, ami kompakt, akkor egyertelmuen a4S a jo valasztas. Ha nagy kijelzot akartal, akkor Note2... Vajon Note2-bol tobbet adtak el mint 4S-bol?

    Ennyi erovel hasonlitsuk ossze az S5-ot es a zongorat is.. Kb ennyi ertelme lenne.. Nem egy kategoria..

    `Az Iphone 4S-ben tényleg 512 Mb ram van. `-Az iPad3-ban is.. En pedig utobbit a mai napig hasznalok. Teljesen jol mukodik egy 2.5 eves modellhez kepest. Netezni tudok, (nem crash-sel, ujratolti az oldalakat neha, de nem crash-sel) Azok az applikaciok amiket hasznalok rajta azok teljesen jol mukodnek.

    `De az, hogy kollegám iPad Airje rendszeresen kilépked játékokból, az valószínűleg nem annak a jele, hogy elég az 1gb ram.`
    Ha kilepked a jatekbol az nem feltetlenul azt jelenti,hogy nem eleg a memoria. Lehet amiatt is mert egyszeruen szarul van megirva az app es crash-el. Aminek semmi koze ahhoz, hogy mennyi memoria marad szabadon.
    Apam iPad Air-je egyszer nem crash-elt be. Baratnom iPad Mini2-je tobbszor FaceBook alatt. Ugy, hogy a FB appot mar javitottak es nem crashsel.. A memoria merete nem lett 2GB :)

    `Látom rögtön magadra vetted a véleményemet.`
    -En nem igy latom.. Az zavar amikor hulyrseget probalnak nekem megmagyarazni...

Új hozzászólás Aktív témák