Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz Touch-ko #28 üzenetére

    Aha, persze... :K Bocsánat... :DDD

    Az a baj ezzel, hogy nagyrészt nem azok veszik meg, akik megengedhetik maguknak, hanem pont azok, akik nem. Ismerek embert, aki személyi hitelt vett fel csak azért, hogy telefont vegyen, és olyat is, aki hosszú évek óta vastagon a 20 leggazdagabb magyar közt van, 100 millás autókkal jár, de ha meglátja, mennyibe kerül egy ilyen "csúcstelefon", csak röhög egyet és továbbsétál... Gondolom nem hiába milliárdos, tisztában van azzal, mi mennyit ér valójában.

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • Gengi

    senior tag

    válasz Touch-ko #28 üzenetére

    1GB: az iPhone6-omon most nyitva van 13 tab, a hatterben fut a Pages, FMI, videot szerkesztek iMovie-val,fut az iMessage es nem toltodott ujra oldal. A 13. Oldal megnyitasa utan toltodott ujra a legelso oldal.

    Ha te értenél hozzá nem védenéd.

    Nem releváns, hogy hány alkalmazás fut a háttérben, ha alvóban vannak, minden megnyitáskor újratöltődnek. Én is kipróbáltam amit írtál és nem volt jó. Ne védd ,ha nincs is miért ráadásúl. Nem tudták belerakni az A8 chipbe a 2 giga LPDDR3 memóriát, ennyi a történet. Ha belebírták volna, akkor ebbe is két giga ram lenne és nem lenne fölösleges keretek közé szorítva minden fejlesztő. Az AIR 2 A8X-nél már két giga külső memória van, mert ott van hely. Ha egy kicsit vastagabb lenne jó pár mm2-t nyertek volna az aksin és elfért volna benne még egy memória modul (vagyis 8 darab 1 Gb-s modul).

    [ Szerkesztve ]

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák