Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz zsarkov #50 üzenetére

    Igen, igazad van. Az iPhone 4S es a Note2 valoban egy kategoria..

    `1 giga ram van és 16gb ram.` -ennek fuss neki megegyszer :)

    ` Az Apple teljesen hülyének nézi a híveit, bármit el tud adni nekik. `
    -Igen, de mivel az alapotletet mas gyartok is atvettek iPhone, iPod, Mac, iPad eseteben igy minden gyarto legalabb annyira hulyenek nezi a vasarloit, mint az Apple :)

    Szerintem kar errol vitatkoznod.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz zsarkov #56 üzenetére

    `Nem az a lényeg, hogy elég-e, vagy nem. Egyébként nem elég. Tapasztalat. 2015-öt írunk lassan. Egy 250 ezres telefonban 1 giga ram van és 16gb ram.

    -Aztan ezt reagaltad:`Nem az a lényeg, hogy nem egy kategória a hardver terén a kettő. OP rendszerről beszéltem.`
    -Ez akarhogy is nezzuk szintiszta hardware. Az OS-rol egy szoval sem irtal semmit.. Ha gondolod, menjunk bele melyik a jobb, de ebbol napokig tarto vita lenne... A 4.2.2 volt az utolso Android amit hasznaltam, azt is par hetig.. Valahogy nem hianyzik...

    `Én Note 2 után használtam egy 4s-t egy hétig intenzíven. Szerintem egy feature phone a Note szériához képest. Nem akarok bántani senkit, félreértés ne essék.`

    -Ha szerinted a Note2 es az iPhone4S egy szinten van, akkor tevedsz. A Note nem egy telefon, hanem egy phablet. Itt mar ket kulonbozo termekvolanrol beszelsz, amit egykent akarsz beallitani... Egy Note2-nek nagyobb a kijelzoje, ami vegett teljesen mas dolgokra kepes es hasznalhato mint az iPhone 4S. Ha egy megbizhato telefon kellett 2011-ben, ami kompakt, akkor egyertelmuen a4S a jo valasztas. Ha nagy kijelzot akartal, akkor Note2... Vajon Note2-bol tobbet adtak el mint 4S-bol?

    Ennyi erovel hasonlitsuk ossze az S5-ot es a zongorat is.. Kb ennyi ertelme lenne.. Nem egy kategoria..

    `Az Iphone 4S-ben tényleg 512 Mb ram van. `-Az iPad3-ban is.. En pedig utobbit a mai napig hasznalok. Teljesen jol mukodik egy 2.5 eves modellhez kepest. Netezni tudok, (nem crash-sel, ujratolti az oldalakat neha, de nem crash-sel) Azok az applikaciok amiket hasznalok rajta azok teljesen jol mukodnek.

    `De az, hogy kollegám iPad Airje rendszeresen kilépked játékokból, az valószínűleg nem annak a jele, hogy elég az 1gb ram.`
    Ha kilepked a jatekbol az nem feltetlenul azt jelenti,hogy nem eleg a memoria. Lehet amiatt is mert egyszeruen szarul van megirva az app es crash-el. Aminek semmi koze ahhoz, hogy mennyi memoria marad szabadon.
    Apam iPad Air-je egyszer nem crash-elt be. Baratnom iPad Mini2-je tobbszor FaceBook alatt. Ugy, hogy a FB appot mar javitottak es nem crashsel.. A memoria merete nem lett 2GB :)

    `Látom rögtön magadra vetted a véleményemet.`
    -En nem igy latom.. Az zavar amikor hulyrseget probalnak nekem megmagyarazni...

Új hozzászólás Aktív témák